רשת מלונות ישרוטל

ספרו לנו מה דעתכם!

5b9af08e396ed05d3b3f25125e2cdde4

מחיר מיוחד לבוגרים

מבצעים מיוחדים

הנחה ברשת בתי מלון ישרוטל
 


50% הנחה על דמי הרישום למועדון חוג השמש ועוד...

חוג השמש - מועדון החברים של רשת ישרוטל מקנה מגוון הטבות המיועדות לחברי המועדון בלבד, הנחה על מחירי האירוח וצבירת 'נקודות ישרוטל'.

הטבה מיוחדת  לבוגרי האוניברסיטה העברית - 

125 ₪ (במקום 250 ₪) עלות דמי רישום למועדון ובנוסף, 10% הנחה על מחיר החדר, החל מהשהייה הראשונה. (על פי נהלי המועדון ההנחה הינה תמיד מהשהייה השנייה ואילך).

להלן פירוט הטבות המועדון :

  • 10% הנחה על מחיר החדר, בכל מלונות הרשת, בכל עונה.
  • 10% הנחה על מחירי הטיסות  לאילת במחיר המלא בחברת ארקיע וישראייר.
  • 10% הנחה על רכישת מזון ומשקאות, מתקני ספורט ומועדוני בריאות, כולל טיפולים, וחנויות  THE SHOP במלונות הרשת.
  • 10% הנחה במסעדות הרשת.
  • 10% הנחה במנטה - מרכז צלילה ישרוטל.

ישרוטל שמחה להזמין את חברי המועדון לחגוג ימי ההולדת ויום הנישואין במלונות הרשת, ולהעניק להם הטבות מיוחדות.

הטבת יום הולדת
צבירת 100 נקודות ישרוטל במתנה. הנחה בת 20% על כל טיפולי הספא לבעל השמחה וכניסה חופשית לספא ליחיד. יין בחדר. צרוף 4 זוגות חברים למועדון, ללא עלות. חברים אלה ייהנו מהטבות המועדון החל משהייתם הראשונה, זאת בתנאי שישהו במלון בו שוהה בעל השמחה ובאותם תאריכים.

הטבת יום נישואין
צבירת 100 נקודות ישרוטל במתנה. הנחה בת 20% על כל טיפולי הספא לשני בני הזוג וכניסה חופשית לספא. ארוחה זוגית במתנה במסעדת חדר האוכל של המלון בו הם שוהים. צרוף 4 זוגות חברים למועדון, ללא עלות. חברים אלה ייהנו מהטבות המועדון החל משהייתם הראשונה, זאת בתנאי שישהו במלון בו שוהה בעל השמחה ובאותם תאריכים.

נקודות ישרוטל שוות כסף!
צבירת נקודה אחת על כל 20 ₪ מן העלות הכוללת של החשבון המשולם במלון בעבור לינה, מזון ומשקאות, ספא ותיאטרון ישרוטל, לשימוש בשהייה הבאה.

ועוד משהו...
כחברי מועדון תוכלו ליהנות משדרוג למועדונים יוקרתיים של הרשת, חוג השמש GOLD וחוג השמש  PLATINUM וליהנות מהטבות בלעדיות נוספות. ככל שעלות חופשתכם במלונות הרשת תהיה גבוהה יותר, במהלך 12 חודשים רצופים, כך יגדל הסיכוי כי תשודרגו לרמת מועדון גבוהה יותר.

לפרטים נוספים, הרשמה למועדון וביצוע הזמנה אנא פנו למרכז ההזמנות ישרוטל ישיר בטלפון 5585*
 

תנאים: תוקף החברות במועדון חוג השמש הינו לשנתיים. חידוש החברות במועדון חוג השמש הינו בתשלום על פי תנאי המועדון. ההטבה, על כל הכלול בה, מותנית בביצוע הזמנה וכן באירוח ללילה לכל הפחות באחד ממלונות הרשת ברחבי הארץ וזאת עד לתאריך 31.12.2020. למען הסר ספק, ההטבה תקפה להזמנות אירוח חדשות בלבד. הטבות ימי הולדת\יום נישואין מותנות בהזמנת אירוח, באחד ממלונות הרשת, עד 14 ימים לכל היותר לפני/אחרי מועד האירוע והינן בכפוף לתקנון ולמדיניות הרשת. ויודגש, מבצעי ימי הולדת\ימי נישואין כאמור לעיל ניתנים למימוש עד 14 יום לפני\אחרי תאריך יום ההולדת או יום הנישואין, אך אינם תקפים בעת אירוח במסגרת הטבה זו. חלק מההטבות המפורטות לעיל לא ניתנות בכל מלונות\מסעדות הרשת. ההטבה תקפה בהזמנת בודדים בלבד ואינה תקפה למתארחים במסגרת קבוצות ו/או במחירים מיוחדים, סוכני נסיעות ואתרי אינטרנט. ההטבה תקפה למזמינים ישירות במרכז ההזמנות ישרוטל ישיר. ההטבה תקפה על מבצעים לקהל הרחב למעט מבצעי תכנית כל הקודם (עם או בלי טיסה), מבצעים מיוחדים (עם או בלי טיסה) ומבצעי כרטיסי אשראי ו/או כיוצא בזה, כפי שיפורט על ידי מרכז ההזמנות של ישרוטל. אין כפל הנחות. הטבות חברי חוג השמש במלון פאבליקה ישרוטל אינן זהות להטבות חברי המועדון בשאר המלונות. 10% הנחה ברכישת מוצרים בחנויות THE SHOP במלונות, לא כולל סיגריות, עיתונים ומגזינים, עזרה שנייה ומוצרים נבחרים. אין כפל מבצעים על מוצרי החנות. פירוט ניתן למצוא באתר ישרוטל בתקנון חוג השמש. הטבות חוג השמש בכפוף לתקנון באתר ישרוטל ISROTEL.CO.IL. למען הסר ספק, על מנת ליהנות מההטבה יש להזדהות כחבר בארגון בוגרי העברית בעת ביצוע ההזמנה הטלפונית, ולהציג את כרטיס החבר, בדלפק הקבלה במלון המארח. ללא הצגת הכרטיס לא תינתן ההטבה. ט.ל.ח