סינון אירועים

חדשות הבוגרים

ספרו לנו מה דעתכם!

5b9af08e396ed05d3b3f25125e2cdde4

62440251a73d8d846a27d4044a4ffcf6

חשיפה מחודשת למסלול הפיילוטים עם החברות הממשלתיות

תאריך: 
א', 12/07/2020 - 12:00 עד 13:30

Connection firms to government programs

 

מטרת הוובינר הינה חשיפה מחודשת של תוכנית הפיילוטים המשותפת לרשות החדשנות עם רשות החברות הממשלתיות. התכנית מיועדת לחברות מתחומים שונים המעוניינות לבצע פיילוטים על מנת לבחון טכנולוגיות ומוצרים חדשניים באמצעות אתרי הרצה של כ-15 חברות ממשלתיות, או לחילופין באמצעות יכולות, נתונים, או מידע הנמצאים ברשות החברה הממשלתית. לחברות שיזכו במענק, יתאפשר לבצע פיילוט עם החברות הממשלתיות המובילות את המשק, דוגמת: חברת חשמל, מקורות, רכבת ישראל, דואר ישראל, נתיבי ישראל, נתיבי איילון, נת"ע, נמלי ישראל, תשתיות נפט ואנרגיה, ערים חברה לפיתוח עירוני, החברה למתנ"סים, תעשייה אווירית והחברה לשירותי איכות סביבה.

תחומי העניין של החברות מגוונים – פתרונות תחבורה אוטונומיים, פינטק, חסכון אנרגטי, סייבר, שינוע בנמלים, אגירת אנרגיה, עיבוד תנועה ועוד- כפי שמפורט ברשימת תחומי העניין של החברות הממשלתיות.

במסגרת הוובינר נסביר על המסלול: מה אפשר לקבל בו, למי הוא מיועד, מה רשות החדשנות מחפשת בחברות שיקחו בו חלק, לצד טיפים ודגשים.

בוובינר הנוכחי, רועי אבהרמי, מנהל החדשנות של נמל אשדוד, יספר לנו על האתגרים של נמל אשדוד וכיצד שילוב של סטרטאפ הצליח לשנות את פני הנמל וכבר להראות תוצאות ויעילות תוך זמן קצר. לאחר מכן, אורי יוסילביץ, מנכ״ל ומייסד חברת דוקטק יספר על ביצוע הפיילוט בנמל אשדוד.

הוובינר מיועד לשני סוגי קהלים:

 1. חברות טכנולוגיה ישראליות (אשר אינן חברות ממשלתיות) בתחומים מגוונים (לדוגמה: תחבורה חשמלית, שימוש ברובוטים, הגנת סייבר, טיפול במים, שימוש ברחפנים, אופטימיזציית "לסט מייל", תשתיות חכמות ועוד...) אשר ינסו את הטכנולוגיה/מוצר שלהן באתרי החברות הממשלתיות.

2. חברות ממשלתיות

להרשמה לוובינר בזום

לפרטים נוספים בדף המסלול

.