סינון אירועים

חדשות הבוגרים

ספרו לנו מה דעתכם!

5b9af08e396ed05d3b3f25125e2cdde4

62440251a73d8d846a27d4044a4ffcf6

הראל סקעת מארח את להקת שלווה וריטה

תאריך: 
ה', 21/11/2019 - 21:00

מיקום: 
היכל התרבות תל אביב

Harel Skaat & Rita

 

הראל סקעת, מהזמרים הגדולים, האהובים והמצליחים בישראל, מגיע לראשונה להיכל תרבות תל אביב עם מופע חד פעמי!

ריטה ולהקת שלוה שיתארחו במופע החגיגי, עיבודים חדשים, הרכב נגנים גדול ותזמורת כלי מיתר - ילוו את סקעת במיטב להיטיו הסוחפים: משהו ממני, כל הציפורים, עכשיו, בחיי, כולם אותו דבר, הנני כאן, ואת, לעוף, ועוד רבים וטובים. 

סקעת הוא פרפורמר בחסד עליון בעל מנעד קולי רחב ויוצא דופן, הגשה מרגשת וחיבור מיידי לקהל. הקריירה המרשימה של סקעת החלה לפני יותר מעשר שנים(!) עם צאתו של הסינגל הראשון "ואת", ומאז הוא ממשיך לכבוש את הבמות.

מחיר מיוחד לבוגרי העברית: 99 ₪ במקום 144 ₪
לרכישה: http://bit.ly/2MTyGDp

צילום: אור דנון

צילום ההופעה: ההופעה תצולם בוידאו, לרבות צילומי קהל, ותשודר ותועמד לרשות הציבור במדיות השונות, ויכול כי את/ה תופיע/י בצילומים. ברכישת כרטיס כניסה להופעה ובכניסתך להופעה, את/ה מאשר/ת כי דמותך תצולם, וכי ההפקה וכל מורשה מטעמה רשאים לעשות בצילומים כל שימוש, מכל סוג, לרבות מסחרי, בכל פורמט ו/או מדיה, ללא כל מגבלה, ואת/ה מוותר/ת באופן סופי ומוחלט על כל זכות ו/או טענה ו/או דרישה ו/או תביעה מכל סוג שהוא, בגין השימוש בדמותך בצילומים, ככל שיבוצע. ככל שאת/ה רוכש/ת כרטיס/ים עבור אחר/ים, באחריותך ליידעם אודות צילום ההופעה וכי בכניסתם להופעה, הם מאשרים את האמור, ואתה תהיה אחראי לכל טענה/דרישה/תביעה מצדם בעניין.