היכנסו מדי שבוע להתעדכן בהטבות חדשות ובהצעות חמות!

9015dfb6d7977df6be47e8c28f3586c8

8c3dbe18fe79c0d3cc6f600637c30f45

מחיר מיוחד לבוגרים

אספקת המוצרים/השירותים תבוצע על ידי בית העסק ובאחריותו הבלעדית בהתאם לתנאים ולהתניות המפורטים לגבי כל בית עסק. ארגון בוגרי האוניברסיטה העברית אינו אחראי לכל עיכוב או אי אספקה של המוצרים או השירותים או אספקה בצורה שאינה תואמת את ההתחייבות, אשר נגרמו מכל סיבה שהיא ו/או התנהלות כושלת של בית העסק והאחריות לכך מוטלת על בית העסק בלבד. אין כל התחייבות לגבי משך תקופה מינימלית לתחולת ההטבות והשירותים וארגון בוגרי האוניברסיטה העברית שומר לעצמו את הזכות להפסיק, להקפיא או לבטל כל הצעה, הטבה או שירות ללא הודעה מוקדמת.

יעוץ פיננסי

c-value - financial consulting

הטבה לבוגרי העברית מחברת C-Value

C-Value אחת החברות המובילות בישראל במתן שירותי הערכות שווי, ייעוץ כלכלי, עסקי וחוות דעת מומחה לחברות ישראליות ובינלאומיות, פרטיות וציבוריות מובילות.

קרא עוד

​מלווה מאות לקוחות מדי שנה ומספקת הערכות שווי, חוות דעת מומחה וסיוע בקבלת החלטות כלכליות לעסקיים וחברות. בנוסף, מומחי הפירמה ממונים כמומחים ובודקים מטעם בתי משפט וגופים סטטוטוריים שונים בתיקים מורכבים הדורשים ידע מעמיק רב בתחומי הכלכלה, הערכות השווי והמימון.

C-Valueעומדת בחזית הידע בפעילותה והציבה לעצמה כסטנדרט לפעול על פי התקנים המחמירים ביותר, הן של הרשות לניירות ערך, ה-SEC, והן על פי לשכת רואי החשבון הישראלית וה-IACPA. כמו כן, לחברה ידע מעמיק וניסיון רב באשר לכללי הדיווח הישראליים והבינלאומיים, US-GAAP ו-IFRS.

​צוות העובדים והמנהלים של החברה הינו בעל ידע וניסיון רב בתחומים מגוונים של התעשייה וכולל רואי חשבון, כלכלנים, אנליסטים ואנשי פיתוח עסקי. ניסיונו של הצוות מורכב הן מרקע עשיר כמנהלים ומובילי תהליכים בחברות והן מביצוע אלפי עבודות כלכליות בתחומים שונים.

בוגרי האוניברסיטה העברית זכאים לשתי הטבות מחברת C-Value:

ייעוץ וסיוע בעסקאות ושוק ההון: הניסיון הרב בעסקאות מיזוגים ורכישות (M&A), כמו גם בפירוק שותפויות, הצעות רכש, הנפקת חברות ובחינת כדאיות השקעות מאפשר למומחים בחברתנו להעניק סיוע בקביעת השווי ההוגן לעסקאות.

בוגרי האוניברסיטה העברית זכאים לפגישת ייעוץ לשעתיים במחיר סמלי של 100 ש"ח

הערכות שווי חברה לדוחות כספיים ולצרכי מס: לחברת C-Value ניסיון בביצוע אלפי הערכות שווי לחברות, קרנות וגופים מהגדולים בישראל במגוון ענפים שונים: מסחר ותעשייה, היי טק, קלין טק, ביו מד, נפט וגז, שירותים וכדומה.​ את רשימת הלקוחות המרשימה ניתן לראות באתר הבית של החברה.

בוגרי האוניברסיטה העברית זכאים ל-20% הנחה על הערכת שווי החברה

ליצירת קשר עם החברה:

מייל: Office@cvalue.co.il
טלפון: 03-7653333
אתר החברה: https://www.cvalue.co.il

* ההנחה היא בהצגת כרטיס בוגר

קראו פחות
מיקה – מחברים ידע וקהילה

"מיקה – מחברים ידע וקהילה"

"מיקה - מחברים ידע וקהילה" עושה שינוי בשוק העבודה ומעמידה אשת מקצוע בתחום השכר והעבודה לצדם של העובדים השכירים.

קרא עוד

אתם כבר לא לבד. לא רק למעסיק יש אנשי מקצוע, עכשיו גם לכם יש אשת מקצוע לצדכם!

גבי יונתן–אלוןגבי יונתן–אלון, הבעלים ב"מיקה – מחברים ידע וקהילה" בוגרת שני תארים מהאוניברסיטה העברית ובעלת ניסיון של 20 שנה בחשבות וניהול שכר בחברות גדולות עם הסכמים קיבוציים וחוזים אישיים. ביצעה אלפי תלושי שכר לעובדים מסוגים שונים ובתנאי עבודה שונים. כיום, מלווה ומדריכה עובדים שכירים לקראת כניסתם לעבודה חדשה, במהלך העבודה ולקראת סיום העסקה במגוון שירותים. 


בוגרי האוניברסיטה העברית, השכירים, ייהנו מהנחות בבדיקת תלושי השכר שלהם ובקבלת כלים לקידום בעבודה.
בוגרים שהינם נציגי גופים/מוסדות/מעסיקים יוכלו ליהנות גם מהנחות למגוון שירותים המתאימים לגופים.

מגוון השירותים לבוגרי העברית שהינם עובדים שכירים:

בדיקת חוזה העסקה וסימולציות שכר
לפני שאתם חותמים על חוזה העסקה חדש לטווח ארוך, נעבור יחד על הסעיפים בחוזה, נוודא שאתם לא חותמים על סעיף שפוגע בכם. נראה איך אתם יכולים לשפר את התנאים במעמד חתימת החוזה ויותר מכך, נעשה יחד סימולציות שכר כדי שתדעו איזה שכר לבקש, עם או בלי רכב, עם קרן השתלמות וטיפים נוספים.
בוגרי העברית זכאים ל-20% הנחה

הכנה לקראת דיוני שכר
כדי שתבואו מוכנים לפגישה עם המנהל הישיר או משאבי אנוש, נתעמק בהישגים וביכולות שלכם, נבין אתכם ובמקביל נפתח שוב את חוזה העבודה ותלוש השכר ונבין אילו שיפורים אפשר לבצע בתנאי העבודה שלכם. יש מספר דרכים לשדרוג חבילת השכר. נוכל לשלב גם סימולציות שכר, כדי שתדעו איזה נטו אתם רוצים לקבל.
בוגרי העברית זכאים ל-10% הנחה לליווי ממושך

פגישת הכנה לקראת סיום העסקה
מתכננים להתפטר? קיבלתם הודעת פיטורים? בואו נוודא שתגיעו מוכנים לפגישת סיום העסקה, תדעו שאתם מקבלים את כל התשלומים המגיעים לכם לפני שנפרדים מהמעסיק ואילו מסמכים כדאי לקבל לפני העזיבה.
בוגרי העברית זכאים ל-10% הנחה

הדרכה אישית על תלוש השכר הספציפי שלכם
נעבור על מבנה התלוש ונבין את כל המושגים, את הסמלים, הסכומים והתחשיבים. נבין כיצד לבדוק ולבקר את התלוש ונוודא שאתם מקבלים את כל הזכויות.
בוגרי העברית זכאים ל-10% הנחה

בדיקת תלושי שכר לתקופה של שנה ומעלה
אם אתם רוצים לדעת אם השכר בוצע לכם נכון, קיבלתם את כל הזכויות שלכם בעת יציאה לחופשת לידה, בתלוש השכר הראשון שלכם, לקראת סיום עבודה, אתם מוזמנים להעביר אליי העתקים של תלושי המשכורת ותקבלו ממני הערות ותובנות. בדיקה יכולה לכלול רק תובנות מתלושי השכר או בדיקה מקיפה הכוללת בדיקה של חוזה ההעסקה ויישום כל התנאים בתלושי השכר, חישוב מס הכנסה למהלך השנה, בדיקת תקינות ההפקדות לקופות ועוד.
בוגרי העברית זכאים ל-10% הנחה לבדיקת תלושי השכר ו-15% הנחה לבדיקה מקיפה

ניקיון פסח – 5% הנחה נוספים למי שיזדרז להעביר את החומרים לבדיקה עד פסח. 

סדנאות בנושאים אלו לקבוצת עובדים, חברים, סטודנטים יוצאו במחיר מוזל. סודיות מובטחת

מגוון השירותים לבוגרי העברית שהינם נציגי גופים/ מוסדות/ מעסיקים:

ייעול תהליכי העבודה במחלקת השכר
לאחר אפיון וצפייה בצורת העבודה במחלקת השכר, אציג דרכים לייעול תהליכי העבודה, אוטומציה של תהליכים, הקמת טפסי עבודה חדשים, דוחות בקרה ושיטות עבודה שמייעלות את העבודה.
בוגרי העברית יהיו זכאים ל-10% הנחה

ניהול וביצוע פרויקטים בתחום השכר
הכנסת מערכת שכר חדשה, העברת עובדים בין מערכות, הכנסת אפליקציית נוכחות לשימוש העובדים, יישום הסכם קיבוצי חדש או מעודכן במערכת השכר, ליווי מחלקת השכר בעת מיזוג, רכישות, קבלת עובדים רבים למערכת. כל פרויקט שכר אחר שכמיקור חוץ יוכל לזרז את התהליך ולבצע בצורה מקצועית.
בוגרי העברית יהיו זכאים ל-10% הנחה

מתן שירות לעובדים בחברות ללא מחלקת שכר
ימים מרוכזים למתן מענה על שאלות ובדיקות על תלושי השכר ויישום זכויות בהתאם למדיניות השכר של המעסיק. תקשורת ובירורים מקצועיים מול חשב השכר החיצוני. זהו שירות המעניק לעובדים תחושה של בטחון בנעשה בתלושי השכר שלהם וכך תחושת מחויבות ושייכות למעסיק.
בוגרי העברית יהיו זכאים ל-10% הנחה

הרצאות שונות בתחום השכר והעבודה:

  • תלוש השכר ומרכיביו (מותאם לתלוש ספציפי במידת הצורך)
  • חוזה העבודה - אם תרצו אין זו אגדה
  • שכר ועבודה - על מה ננהל משא ומתן
  • סיום עבודה - לעשות את זה נכון
  • זכויות בחופשת הלידה ואחריה

בוגרי העברית יהיו זכאים ל-10% הנחה ולהנחה נוספת ברכישה של מספר הרצאות.

לקבלת ההנחות, ניתן להתקשר למספר 054-2444955 או לפנות במייל mikayoal1@gmail.com
ההנחה היא בהצגת כרטיס בוגר

קראו פחות