סרטונים והקלטות

Digital Health - What the future holds

בריאות מותאמת אישית - מבט אל העתיד

מה צופן העתיד בשירותי הרפואה והטכנולוגיה הרפואית בשנים הבאות וכיצד שירותי בריאות מותאמת אישית ישפרו את יכולת הטיפול ומניעת התחלואה?
פאנל מרתק שיספק הצצה בלעדית אל עתיד החדשנות הרפואית, עם בוגרים ובוגרות מובילים של האוניברסיטה העברית מתחומי שירותי הבריאות והמד-טק אשר הציגו את פועלם בתחום דיברו על ההתפחויות הצפויות בעתיד.

המשך קריאה >
20 Years to the Revivim Program

20 שנים לתכנית רביבים של האוניברסיטה העברית

תכנית "רביבים" היא ייחודית לאוניברסיטה העברית והוקמה מתוך חזון ליצירת מנהיגות חינוכית אשר תתרום לקידום הוראת מקצועות היהדות במערכת החינוך הממלכתית ברחבי הארץ. במסגרת הלימודים נשלב בין לימוד אקדמי מעמיק במדעי היהדות לבין הכשרה מעשית בהוראה. תכנית הלימודים מבוססת על השקפת עולם יהודית מגוונת ופלורליסטית ומעניקה כלים המאפשרים התמודדות עם התכנים של מדעי היהדות מתוך גישה ביקורתית, הן כסטודנטים והן כמורים לעתיד. בוגרי התכנית משפיעים על מערכת החינוך ומעלים את רמת ההוראה בכל בית ספר שאליו הם מגיעים. אנחנו גאים בבוגרי התכנית המחוללים יום יום מהפכה בחינוך.

המשך קריאה >
Convocation ceremony 2020

עצרת חגיגית: טקס הענקת תארי דוקטור באוניברסיטה העברית

164 מתוך 367 מקבלי התואר השנה במסגרת אירועי חבר הנאמנים של האוניברסיטה העברית הן נשים ומעל מחציתן מקבלות את התואר בתחומי המדעים הניסויים. התחומים בהם יש אחוז בוגרות גדול יותר מגוונים מאוד וחולשים על כל הפקולטות והחוגים, החל מרפואה וכלה בעבודה סוציאלית. בתחומי המדעים המדויקים
והניסויים, ישנן 91 בוגרות – המספר הגבוה ביותר ב-10 השנים האחרונות. 

המשך קריאה >