ספרו לנו מה דעתכם!

5b9af08e396ed05d3b3f25125e2cdde4

והאירועים שלנו...

חדשות הבוגרים

מחיר מיוחד לבוגרים

 


 

חדשות

Avi Israel - Ermetic CFO

אבי ישראל מונה לתפקיד סמנכ"ל הכספים של ארמטיק

6 ינואר, 2022


חברת ארמטיק (Ermetic), חברת אבטחת סייבר בתשתיות ענן, הודיעה על מינויו של אבי ישראל לתפקיד סמנכ"ל כספים. החברה סגרה לאחרונה סבב גיוס B של כ-70 מיליון דולר וגייסה 100 מיליון דולר עד כה. לישראל ניסיון של למעלה מחמש עשרה שנים בניהול פיננסי ותפעולי ובמערכות מידע. בעבר שימש כסמנכ"ל הכספים ומערכות מידע של SimilarWeb והוביל את ההנפקה של החברה שבמסגרתה גייסה מיליארד דולר והפכה לחד קרן. אבי ישראל בעל תואר ראשון בחשבונאות וכלכלה מהאוניברסיטה העברית בירושלים ותואר שני במנהל עסקים מהמכללה למנהל והינו רואה חשבון מוסמך.

Hila Blum - Sapir Prize 2021

בוגרת העברית היא זוכת פרס ספיר לשנת 2021

5 ינואר, 2022


פרס ספיר
לספרות של מפעל הפיס לשנת 2021 הוענק להילה בלום על ספרה "איך לאהוב את בתך" שיצא בהוצאת הספרים כנרת זמורה ביתן. הסופרת הזוכה תקבל מענק של 150 אלף שקלים, וכמו כן, ספרה יתורגם וייצא לאור בשפה הערבית ובשפה נוספת לפי בחירתה. 

"איך לאהוב את בתך" של הילה בלום מתאר קשר בין אם ובת לאחר שנים של נתק. בנימוקי השופטים לזכייה, הם כתבו: "בכתיבה מאופקת, מדויקת, רגישה וללא פאתוס, נמסרת בספר נקודת מבט המקוטבת בין מרחק לבין קרבה. פסקותיו ופרקיו הקצרים של הספר הם רבי עוצמה ומציגים מבט רענן ואמיץ באמהות ובקשר בת ואם. הילה בלום מספרת, תוך שימוש במקורות ספרותיים נשיים חזקים, על שושלת נשית, על אהבה ועל מכאוביה ועל סימני הבניה וההרס, שלא ניתן להפריד ביניהם, וכל זאת בכתיבה מזוקקת, מיומנת וחדשנית".

Family Fun on Saturdays at Mikra Museum

שבת משפחתית במוזיאון ארצות המקרא ירושלים

5 ינואר, 2022


סיורים תיאטרליים, פעילויות עצמיות והדרכות לכל המשפחה בתערוכה "חפירות – אמנות מזמן עכשיו"
ילדים נכנסים בחינם למוזיאון בימי שבת!
חלק מהפעילויות מותאמות גם למשפחות שומרות שבת – מידע מלא בעמודי הפעילויות

Olive Oil Degustators Course

קורס הסמכת טועמי שמן זית

5 ינואר, 2022


במסגרת הקורס נכיר את עולם שמן הזית. בנוסף ללימודי הטעימה, לבחינה ולהסמכה של ארגון הזית העולמי, נקיים הרצאות על שמן זית על היבטיו השונים מהגידול, בריאות הצרכנים ונושאי התקינה בארץ ובעולם. המרצים והמנחים בקורס הינם מבכירי טועמי שמן זית בישראל, ראשי פאנל טעימה ואנשי מקצוע מובילים, ביניהם פלסידו פסקואל - מומחה ויועץ בין-לאומי מטעם ארגון הזית העולמי. הקורס מתקיים בשיתוף ענף הזית במועצת הצמחים.

מועד פתיחה: 27.2.22
שכ"ל: 2,680 ש"ח
בוגרי העברית זכאים ל-5% הנחה משכר הלימוד!

ASPER-HUJI Innovate - Open 2022

תכנית OPEN של מרכז החדשנות והיזמות

5 ינואר, 2022


רוצה להפוך את המחקר שלך לסטארט אפ?
מזהה בעיה או צורך בשוק שאין עליו מענה?
יש לך רעיון מנצח שאפשר להפוך למוצר?
התחלת לגבש צוות?

אנו מזמינים אתכם ואתכן להצטרף לתוכנית OPEN של ASPER-HUJI Innovate, מרכז החדשנות והיזמות של האוניברסיטה העברית.

QS Ranking 2022

ההזדמנות שלך להשפיע על דירוג העברית בעולם!

5 ינואר, 2022


האוניברסיטה העברית מדורגת כיום כאחת מ-100 האוניברסיטאות הטובות בעולם על פי דירוג שנחאי היוקרתי. בוגרות ובוגרי העברית יכולים לקחת חלק ולתרום למיקום העברית גם בדירוג .Q.S העולמי - דירוג מוביל של מוסדות להשכלה גבוהה בעולם המורכב מאלמנטים רבים החל מאיכות ההוראה עד לבדיקה מקיפה עד כמה בוגרי האוניברסיטאות משתלבים בשוק התעסוקה התחרותי.

מידע לגבי הדרוג ניתן למצוא כאן >>>
בואו להשפיע!

People of the Year - 2021 - Globes

אנשי השנה של גלובס

29 דצמבר, 2021


פורסמה רשימת אנשי השנה לפי העיתון "גלובס" לשנת 2021. הדירוג נקבע באמצעות סקר שביצע מכון הגל החדש בקרב 600 גברים ונשים וכלל מדגם מייצג של אוכלוסיית ישראל. ברשימה זו נכללו 30 בוגרות ובוגרי האוניברסיטה העברית ואנו גאים בכל אחד ואחת מהם! להלן הרשימה* >>>

Prof. Itamar Grotto - Let Israelis catch COVID

תנו לישראלים להידבק בקורונה

28 דצמבר, 2021


אחרי כמעט שנתיים של סגרים, אכיפה וקמפיינים של חיסונים, כמה פקידי בריאות בכירים אומרים כעת שאולי הגיע הזמן פשוט לתת לישראלים להידבק בקורונה ולהמשיך בחייהם.

"אולי הגיע הזמן לשקול מדיניות לאפשר לאנשים להידבק", אמר פרופ' איתמר גרוטו בראיון ב"כאן".

הצעתו של פרופ' גרוטו הדהדה קריאות קודמות לתת לנגיף הקורונה להתקדם ולפתח את חסינות העדר באמצעות הדבקה המונית. לדעתו עכשיו הגיע הזמן לשקול מדיניות כזו, בהתחשב בכך שהזן אומיקרון הוכיח את עצמו כמדבק מאוד, כלומר הסגר אינו אמצעי מניעה יעיל, ובו בזמן הרבה פחות חמור מהזנים הקודמים.

לא משנה מה ישראל תעשה בשלב זה, אחוז גדול מהאוכלוסייה עומד להידבק באומיקרון. עם זאת, גרוטו אמר שזה לא יוביל לעלייה בשיעורי האשפוז. "לא נראה את זה שוב", הדגיש המומחה.

Professor Hagai Bergman - Parkinson

פרס אופזיין לחקר פרקינסון לפרופ' חגי ברגמן

28 דצמבר, 2021


פרס חדש על מחקר, אבחון וטיפול בפרקינסון הושק השנה באוניברסיטת תל אביב, על שם משפחת אופזיין. פרופ' חגי ברגמן מהאוניברסיטה העברית, נבחר להיות בין שני החוקרים הראשונים בישראל שיקבלו את הפרס. פרופ' ברגמן זכה בפרס כהוקרה על מחקרו בנושא "גרעינים בזאליים במחלת פרקינסון". היעד במחקר הזה: להגיע להבנה טובה יותר של התהליכים המוחיים הגורמים לתסמינים הקליניים של מחלת פרקינסון ולטיפול טוב יותר בחולים בשלבים השונים של המחלה.

פרופ' ברגמן, ממרכז אדמונד ולילי ספרא למדעי המוח והפקולטה לרפואה, בעל תואר דוקטור בפיזיולוגיה ודוקטור לרפואה מהטכניון ותואר שני בנוירו-ביולוגיה מהאוניברסיטה העברית.

ברכותינו!

Med-Tech Product Management Course

קורס ניהול מוצר ושיווק בביו-טק ומד-טק

28 דצמבר, 2021


קורס יישומי מתקדם בניהול מוצר ושיווק בעולמות הביו-טק והמד-טק מיועד לבוגרי מדעי החיים והטבע בעלי ניסיון של שנתיים לפחות בתעשייה ובעלי תפקידים בעולמות הפארמה, ביו-מד, מכשור רפואי ודיגיטלי, מידע רפואי וכדומה, המעוניינים לבסס את הידע והיכולות שלהם בתחום ניהול המוצר ושיווק. התכנית משלבת הרצאות של מומחים מובילים מהארץ ומהעולם והרצאות של בעלי תפקידי מפתח בחברות המובילות בתעשייה הישראלית. בסוף התכנית יתבצע הליך חשיפה של בוגרי התכנית לחברות הביו-טק והמד-טק הישראליות.

במהלך הקורס יועברו תכנים פרקטיים על ידי מרצים מהתעשייה ומהאקדמיה. המשתתפים יעבדו בקבוצות על מספר תרגילים מעשיים בנושאי הבנת שוק, בניית תחזית ופיתוח תכנית עבודה על תיאורי מקרה בתחומים שונים.