סינון אירועים

חדשות הבוגרים

ספרו לנו מה דעתכם!

5b9af08e396ed05d3b3f25125e2cdde4

62440251a73d8d846a27d4044a4ffcf6

פאנל מועמדים לראשות לשכת עורכי הדין

תאריך: 
ה', 30/05/2019 - 19:00

מיקום: 
מתחם Net.work, דרך בן גוריון 38, רמת גן

Law School Panel - Hebrew University
בואו לשמוע את המועמדים לתפקיד הי"ור!

מועדון הבוגרים של הפקולטה למשפטים באוניברסיטה העברית מתכבד להזמינכם/ן לאירוע חשוב במיוחד - פאנל מועמדים לראשות לשכת עורכי הדין. יכבדו אותנו בנוכחותם עו"ד ציון אמיר, ועו"ד אביחי ניסן ורדי. 

*כמובן שהזמנו גם את עו״ד אבי חימי, ממלא מקום ראש הלשכה להגיע, אך הוא הודיע שמטעמי לו״ז הוא כנראה לא יוכל להגיע, ולכן הצענו לו לשלוח מישהו בכיר אחר מטעמו וטרם אישרו הגעה. ההזמנה תישאר פתוחה עד למועד האירוע, בתקווה שגם לו ולמטה שלו יתאפשר להביא את עמדותיהם בצורה פתוחה לפני הבחירות.

לשכת עורכי הדין היא גוף חזק, עם השפעות עומק ורוחב על עולם המשפט, הכלכלה והשלטון בארץ. יחד עם זאת, אחוז ההצבעה בבחירות לראשות הלשכה הולך ופוחת מידי מערכת בחירות, כאשר ב-2015 רק 28% מעורכי הדין הצביעו. במקביל להידרדרות באחוז ההצבעה, הלשכה ספגה ביקורת ציבורית נוקבת עקב התנהלותה בפרשיות רבות: מבחני הלשכה כחסם כניסה למקצוע, התנהלות נציגי הלשכה בוועדה למינוי שופטים, פרשיות אפי נווה, והאשמות על שחיתות, קשרים פסולים עם השלטון ופגיעה במערכת המשפט. 

אם אתם עורכי דין, אנשי ממשל או עסקים - ותרצו להכיר יותר טוב את האנשים שמועמדים לאחד התפקידים המשפיעים במדינה - אנו מזמינים אתכם ואתכן להצטרף לפאנל בו המועמדים לראשות לשכת עורכי הדין ישטחו את משנתם, ויסבירו לנו למה הם מתאימים לתפקיד. 

את הפאנל ינחה עו"ד חיים רביה,שפטן ועורך-דין ישראלי המתמחה במשפט וטכנולוגיה ובקניין רוחני, והיוצר והבעלים של אתר האינטרנט המשפטי הראשון בישראל. 

לו"ז:
19:00 התכנסות 
19:30 תחילת הפאנל 

הכניסה חופשית אך מותנית בהרשמה מראש בלינק הבא: 

https://forms.gle/jSAnWbWYysww6a6e8

יש לכם שאלות לשאול את המועמדים? תרצו להציף נושאים מסוימים? שתפו אותנו בלינק הבא, ונעשה מאמץ להכניס את הנושאים שמטרידים אתכם לערב:
https://forms.gle/Veqr68vYB9iZUeGK6