סינון אירועים

חדשות הבוגרים

ספרו לנו מה דעתכם!

5b9af08e396ed05d3b3f25125e2cdde4

62440251a73d8d846a27d4044a4ffcf6

מסלול פיילוטים משותף עם המשרד לביטחון פנים

National Defense Pilot Program
תאריך: 
ג', 14/06/202210:00

מעוניינים לבצע פיילוטים באתרי הרצה ייחודיים כמו שירות בתי הסוהר? הרשות הלאומית לכבאות והצלה? הצטרפו אלינו ויחד נשביח ונביא לחדשנות טכנולוגית לביטחון הפנים הישראלי!

רשות החדשנות והמשרד לביטחון פנים משיקים מסלול חדש שמטרתו לעודד ולסייע בפיתוח מוצרים ותהליכים שיאפשרו להשפיע על היכולת האופרטיבית או שיפור השירותים המוענקים על ידי המשרד לביטחון פנים וגופי ביטחון הפנים בישראל.  המסלול מיועד לחברות טכנולוגיה ישראליות בתחומי יכולות אכיפת חוק ולוחמת סייבר, אבטחת תשתיות קריטיות ומתקני ציבור, ערים בטוחות ומאובטחות, הגנת גבולות וכל אלו על ידי טכנולוגיות AI, סייבר, רובוטיקה, ביומטריה, מערכות סריקה ורובוטיקה, כלי טייס בלתי מאוישים, RF, תקשורת, ניתוח תמונות וכל טכנולוגיה שיכולה לענות על האתגרים של גופי משרד בטחון הפנים.

בקשות שיאושרו יזכו למענק בשיעור של 50%-30% מהוצאות הפיתוח. תמיכה כספית בשיעור חריג של 60% מהוצאות המאושרות תינתן לתכנית בעלת פוטנציאל להשפעה יוצאת דופן.

הצטרפו אלינו לוובינר ושמעו עוד פרטים אודות מסלול הפיילוטים ברשות החדשנות ואופן הגשת הבקשה באתר, לצורך הגשות איכותיות וייחודיות במסלול החדש! בין דוברי הוובינר, נציג המשרד לביטחון פנים שיציג את אתגרי השוק ואת הצורך בחברות טכנולוגיה שישפרו את ביטחון הפנים בישראל.

הוובינר מיועד לחברות טכנולוגיות ישראליות אשר יבצעו את הפיילוט בגופים בטחונים ישראליים או על בסיס יכולות, נתונים או מידע הנמצא ברשותם.
מטרתה של התוכנית - לעודד ולסייע בפיתוח מוצרים ותהליכים שיאפשרו להשפיע על היכולת האופרטיבית או שיפור השירותים המוענקים על ידי המשרד לביטחון פנים וגופי ביטחון הפנים בישראל.

לקראת ההגשה למסלול: נציג את המסלול, נקיים הדרכה על אופן הגשת הבקשה, נארח את נציגי משרד לביטחון פנים לתת דגשים רלוונטיים ונענה על השאלות.

להרשמה לוובינר >>>
לעמוד המסלול >>>
לקול קורא >>>