סינון אירועים

חדשות הבוגרים

ספרו לנו מה דעתכם!

5b9af08e396ed05d3b3f25125e2cdde4

62440251a73d8d846a27d4044a4ffcf6

מחברים את התעשייה למכוני הננו: איפיון חומרים

Nano Specification Process
תאריך: 
ה', 08/07/202110:00

בואו להיחשף למכוני הננו הפועלים במוסדות המחקר האקדמיים בישראל, ולהבין כיצד ניתן לשלב כוחות!

רשות החדשנות מזמינה חברות המעוניינות בפיתוח חומרים/רכיבים חדשים או חברות בעלות אתגרים בעולמות של איפיון תקלות (בייצור, במוצרים קיימים), אשר רוצות לדעת את מקור התקלה או אשר מעוניינות באיפיון החומר/הרכיב, להיחשף למכוני הננו הפועלים במוסדות המחקר האקדמיים בישראל, וללמוד כיצד אלו יוכלו לעמוד לרשותן ולסייע להן בעתיד. 

התקנים וחומרים ננומטרים מצריכים שיטות מדידה ואיפיון יחודיים. כחלק מתהליכי פיתוח חומרים ננומטרים או Failure Analysis, נדרש אפיון חומרים באמצעות תשתיות ציוד מתקדמות (HRSEM, S/TEM,TOF-SIMS, XRD, XPS, Spectroscopy, SPM). בשנים האחרונות הושקעו משאבים רבים בפיתוח יכולות אלה במכוני הננו הפועלים במוסדות המחקר האקדמיים. ציוד מתקדם זה מופעל בעזרת צוות מקצועי ומיומן עם מומחיות ונסיון רב שנים למתן מענה מצוין ופתרונות לאתגרים השונים שמולם ניצבת התעשייה.

המכונים כאן בשבילכם! במסגרת המפגש הדיגיטלי, תוכלו אתן, החברות, להבין כיצד מכוני הננו יכולים לסייע לכן באתגרים השונים.

מה מחכה לכם במפגש הדיגיטלי?

במסגרת המפגש נציגי מכוני הננו והתשתית ישתפו ב-Case Studies של מחקר משותף עם חברות מהתעשייה, שהביא לפתרון אתגרי מו"פ; בנוסף הם ישתפו בציוד המתקדם ובכ"א הייחודי שבעזרתו כל אלו אפשריים.

שיתופי פעולה טכנולוגיים שייוצרו, עשויים להנות מתמיכה במסגרת מגוון המסלולים הרלוונטיים של רשות החדשנות (בכלל זאת מאגדי מגנ"ט, הכוונת ומסחור ידע, מסלול מופ"ת-מו"פ בתעשייה, תנופה, חממות טכנולוגיות, חממות יזמות בפריפריה, מעבדות חדשנות ומסלולים שונים בחטיבה הבינלאומית).

לעמוד המסלול

לעמוד מכוני הננו

להרשמה >>>