סינון אירועים

חדשות הבוגרים

62440251a73d8d846a27d4044a4ffcf6

ספרו לנו מה דעתכם!

5b9af08e396ed05d3b3f25125e2cdde4

ארקדי דוכין מארח את דני סנדרסון ונורית גלרון - מופע שקיעה

תאריך: 
ו', 23/08/2019 - 18:00

מיקום: 
זאפה אמפי שוני

Arkady Duhin

מופע שקיעה "זה הכל אהבה"

למה נורית?
כי היא זמרת מדהימה, בן אדם מדהים, והיה לי את הזכות הענקית לכתוב לה מספר שירים לא מבוטל, לזכותה ייאמר בהיותי בתחילת דרכי המוזיקלית.

למה דני?
כי הוא מצחיק, כי הוא מוכשר, כי הוא היסטוריה, כי אפילו בהיותי נער בן 13 ברוסיה כבר שמעתי את שיריו הנצחיים, ומפגש איתו זו סגירת מעגל מרתקת ומרגשת.

ועכשיו כמה מילים על ההופעה שלי - יש בי המון אהבה למוזיקה מגוונת,מאוד קשה לי לחשוב על סגנון מוזיקלי, שזר לי או לא אהוב עליי, במופע החדש החדש הזה , אני מתחיל בפסנתר , בשקט בשקט מתוך הלב הצובט מפזר רומנטיקה באקדח שיורה כאב, ופרח שעוטף בחמלה, משם עובר לפרדי על הבוקר, ומתחבר לאהבה הענקית שלי ל- גיטרה, בס ,תופים.

עם להקת רוק אחת הטובות שתזכו לראות במופע הזה, לאחר מכן אני לא רוקד כשעצוב, אבל חמוש בראפר מטורף, ומבטיח לכם שתרקדו עד שהברכיים שלכם יזכירו לכם בבוקר למחרת, ארקדי הזה העביר אותנו חוויה חוץ גופית.

נגנים:
תופים והפקה מוזיקלית - זוהר ברזילי
גיטרה חשמלית - מיקי הררי (החברים של נטאשה)
גיטרה בס - גולן זיסקוביץ ( החברים של נטאשה)
זמר (ראפר) - חיים שתיים המוכשר (היפ הופ)

מחיר מיוחד לבוגרי העברית: 135₪ במקום 170₪
להזמנת כרטיסים (יש לבחור מחיר עם הנחה): 
http://bit.ly/2JNDVD9

צילום ההופעה
ההופעה תצולם בוידאו, לרבות צילומי קהל, ותשודר ותועמד לרשות הציבור במדיות השונות, ויכול כי את/ה תופיע/י בצילומים. ברכישת כרטיס כניסה להופעה ובכניסתך להופעה, את/ה מאשר/ת כי דמותך תצולם, וכי ההפקה וכל מורשה מטעמה רשאים לעשות בצילומים כל שימוש, מכל סוג, לרבות מסחרי, בכל פורמט ו/או מדיה, ללא כל מגבלה, ואת/ה מוותר/ת באופן סופי ומוחלט על כל זכות ו/או טענה ו/או דרישה ו/או תביעה מכל סוג שהוא, בגין השימוש בדמותך בצילומים, ככל שיבוצע. ככל שאת/ה רוכש/ת כרטיס/ים עבור אחר/ים, באחריותך ליידעם אודות צילום ההופעה וכי בכניסתם להופעה, הם מאשרים את האמור, ואתה תהיה אחראי לכל טענה/דרישה/תביעה מצדם בעניין.