סינון אירועים

חדשות הבוגרים

ספרו לנו מה דעתכם!

5b9af08e396ed05d3b3f25125e2cdde4

62440251a73d8d846a27d4044a4ffcf6

מסלול הפיילוטים בחברות הממשלתיות

Government Pilot Programs
תאריך: 
א', 12/09/202110:00

בואו להכיר מקרוב את מסלול הפיילוטים בחברות הממשלתיות!
החברות הממשלתיות מחכות לטכנולוגיות שלכם - בואו לשמוע כיצד!

מטרת הוובינר הינה חשיפה מחודשת של תוכנית הפיילוטים המשותפת לרשות החדשנות עם רשות החברות הממשלתיות, המיועדת לחברות בתחומים שונים המעוניינות לבצע פיילוטים על מנת לבחון טכנולוגיות ומוצרים חדשניים באמצעות אתרי הרצה של כ-15 חברות ממשלתיות, או לחילופין באמצעות יכולות, נתונים, או מידע הנמצאים ברשות החברה הממשלתית.

לחברות שיזכו במענק, יתאפשר לבצע פיילוט עם החברות המובילות את המשק - חברת חשמל, מקורות, רכבת ישראל, דואר ישראל, נתיבי ישראל, נתיבי איילון, נת"ע, תשתיות נפט ואנרגיה, ערים חברה לפיתוח עירוני, החברה למתנ"סים, תעשייה אווירית והחברה לשירותי איכות סביבה.

תחומי העניין של החברות מגוונים – פתרונות תחבורה אוטונומיים, פינטק, חסכון אנרגטי, סייבר, שינוע בנמלים, אגירת אנרגיה, עיבוד תנועה ועוד - כפי שמפורט ברשימת תחומי העניין של החברות הממשלתיות.

במסגרת הוובינר נסביר על המסלול - מה אפשר לקבל בו, למי הוא מיועד, מה רשות החדשנות ורשות החברות הממשלתיות מחפשות בחברות שיקחו בו חלק, לצד טיפים ודגשים.

בוובינר הנוכחי, הילה חדד חמלניק, ראש חטיבת החדשנות והאסטרטגיה בחברת נתיבי ישראל, רון מונהייט, מוביל חדשנות בחברת החשמל וחגי רוזנפלד, ראש מערך חדשנות בחברת רכבת ישראל יספרו לנו על האתגרים בחברות הממשלתיות וכיצד שילוב של סטרטאפ מצליח ליצור יעילות תוך זמן קצר. 

הוובינר מיועד לשני סוגי קהלים:

 

  1. חברות טכנולוגיה ישראליות (אשר אינן חברות ממשלתיות) בתחומים מגוונים (דוגמת תחבורה חשמלית, שימוש ברובוטים, הגנת סייבר, טיפול במים, שימוש ברחפנים, אופטימיזציית "לסט מייל", תשתיות חכמות ועוד) אשר ינסו את הטכנולוגיה/מוצר שלהן באתרי החברות הממשלתיות.
  2. חברות ממשלתיות

להרשמה >>>

לפרטים על המסלול >>>