סינון אירועים

חדשות הבוגרים

ספרו לנו מה דעתכם!

5b9af08e396ed05d3b3f25125e2cdde4

62440251a73d8d846a27d4044a4ffcf6

מחברים את התעשייה למכוני הננו: פבריקציה

Nano Fabrication - Nano technology for the industry
תאריך: 
ב', 05/07/202110:00

בואו להיחשף למכוני הננו הפועלים במוסדות המחקר האקדמיים בישראל, ולהבין כיצד ניתן לשלב כוחות!

רשות החדשנות מזמינה חברות אשר רוצות לפתח/לייצר חומרים/רכיבים ננמוטרים, ומעוניינות בייצור אבי-טיפוס או ייצור בכמויות קטנות, להיחשף למכוני הננו הפועלים במוסדות המחקר האקדמיים בישראל;  ללמוד על הערכים המוספים שיש ביכולתם של המכונים להביא לתהליכי המו"פ בחברה, ולפתח איתם נטוורקינג שעשוי לסייע להן בעתיד.

ננופבריקציה הוא תהליך תכנון וייצור של חומרים ורכיבים במימדים ננומטרים. מרכזי הפאב (Fab) של מכוני הננו הפועלים במוסדות המחקר האקדמיים, עוסקים בפיתוח תהליכים, פיתוח אבי-טיפוס, ייצור בכמויות קטנות, החזקת Fab חלופי\משני לייצור ושימוש עצמי במכונות ובתשתיות של חדרים נקיים. כל אלו, הינם תהליכים מאתגרים הדורשים תשתיות ייחודיות (חדרים נקיים), ציוד יקר ערך וכ"א עם מומחיות ונסיון רב שנים בתחום. 

המכונים כאן בשבילכם! במסגרת המפגש הדיגיטלי, תוכלו אתן, החברות, להבין כיצד מכוני הננו יכולים לסייע לכן באתגרים הדורשים את התשתית שמציעים המכונים.

מה מחכה לכם בוובינר?

בוובינר נציגי מכוני הננו והתשתית - מכל מוסדות המחקר, ישתפו ב-Case Studies של פיתוח תהליכי פבריקציה במגוון רחב של תחומים בעזרת מכונות ותשתיות של חדרים נקיים בטכנולוגיית מיקרו-ננואלקטרוניקה. נציגי המכונים, ישתפו במחקר משותף הנעשה עם חברות לפתרון אתגרי, הנגשת הציוד של החדרים הנקיים, בציוד המתקדם ובכ"א הייחודי שבעזרתו כל הנ"ל אפשרי.

שיתופי פעולה טכנולוגיים שייוצרו, עשויים להנות מתמיכה במסגרת מגוון המסלולים הרלוונטיים של רשות החדשנות (בכלל זאת מאגדי מגנ"ט, הכוונת ומסחור ידע, מסלול מופ"ת-מו"פ בתעשייה, תנופה, חממות טכנולוגיות, חממות יזמות בפריפריה, מעבדות חדשנות ומסלולים שונים בחטיבה הבינלאומית).

לעמוד המסלול

לאתר מכוני הננו

להרשמה >>>