5% הנחה על שירותי ייעוץ של ApplicationShine.com

ספרו לנו מה דעתכם!

5b9af08e396ed05d3b3f25125e2cdde4

מחיר מיוחד לבוגרים

מבצעים מיוחדים

אפליקיישן שיין

 

שמי נועה אפשטיין טננהאוז ואני מומחית בתחום הגשת מועמדויות. הקמתי את ApplicationShine.com במטרה להנגיש הזדמנויות תחרותיות, אקדמיות ומקצועיות, לקהל רחב יותר של אנשים. אני מעניקה ייעוץ בכל תחומי האפליקיישנס, לרבות הגשת מועמדות לתכניות אקדמיות, מלגות, משרות תחרותיות, תכניות עמיתים ועוד, בארץ ובחו"ל.

בעקבות שנים של ניסיון אישי מוצלח בהגשת מועמדות להזדמנויות אקדמיות ומקצועיות תחרותיות (זכיתי במלגה מלאה מקרן Bill Gates  ללימודי תואר שני MBA  בקיימברידג', זכיתי במלגת Chevening משגרירות בריטניה - אך העדפתי את גייטס במקום, התקבלתי על מילגה מלאה ללימודים ברשת United World Colleges והתקבלתי ל-Ford Fellowship ליזמים חברתיים בניו ניורק). פיתחתי מומחיות בתחום האפליקיישנס וכיום אני מנגישה הזדמנויות וארגז כלים מעצים לקהל מועמדים ומועמדות רחב וגלובלי. המחירים הוגנים ותהליך הליווי והייעוץ שאני מעניקה הופך את תהליך האפליקיישן לחוויה מעצימה ומהנה.

בנוסף לייעוץ 1:1 אני מציעה סדנאות וקורסים קצרים לארגוני סטודנטים, בוגרים ומוסדות שונים, שנותנים ידע, מוטיבציה וארגז כלים חיוני לכל קריירה במאה ה-21: מיתוג אישי, זיקוק ותקשור מיטבי של הסיפור, קו"ח, פרופיל Linkedin וכו'. האתר שלי מכיל טיפים שונים ורשימה חלקית של מלגות. מזמינה אותך לבקר: ApplicationShine.com

בוגרי האוניברסיטה העברית זכאים ל-5% הנחה על שירותי ייעוץ בהצגת כרטיס בוגר.