היכנסו מדי שבוע להתעדכן בהטבות חדשות ובהצעות חמות!

9015dfb6d7977df6be47e8c28f3586c8

8c3dbe18fe79c0d3cc6f600637c30f45

מחיר מיוחד לבוגרים

אספקת המוצרים/השירותים תבוצע על ידי בית העסק ובאחריותו הבלעדית בהתאם לתנאים ולהתניות המפורטים לגבי כל בית עסק. ארגון בוגרי האוניברסיטה העברית אינו אחראי לכל עיכוב או אי אספקה של המוצרים או השירותים או אספקה בצורה שאינה תואמת את ההתחייבות, אשר נגרמו מכל סיבה שהיא ו/או התנהלות כושלת של בית העסק והאחריות לכך מוטלת על בית העסק בלבד. אין כל התחייבות לגבי משך תקופה מינימלית לתחולת ההטבות והשירותים וארגון בוגרי האוניברסיטה העברית שומר לעצמו את הזכות להפסיק, להקפיא או לבטל כל הצעה, הטבה או שירות ללא הודעה מוקדמת.

מתקני האוניברסיטה

HUJI Language Center

Safot@HUJI

ביטול דמי רישום לקורסי לימודי שפות לבוגרי העברית!

היחידה ללימודי שפות מציעה קורסים בשמונה שפות מודרניות במסגרת תוכניות הלימודים בפקולטה למדעי הרוח. לצד זאת, לומדים רבים מעוניינים לרכוש שפה נוספת מחוץ לדרישות התואר ולכן נפתחה התוכנית Safot@HUJI.

קרא עוד

כל הקורסים פועלים בהתאם לתקן האירופי המשותף להוראת שפות (CEFR). תוצרי הלמידה מוגדרים במונחי can do – מה הלומדים מסוגלים לעשות באמצעות השפה, בכתב ובעל-פה. החל מהשיעור הראשון, לומדים לתקשר בשפה, נדבך על נדבך, מתוך למידה בשפה עצמה. כך חשים את השפה מבפנים, מפתחים מודעות לשונית ותרבותית ובונים ביטחון לפעול בשפה ולתפקד בה במגוון רחב של הקשרים אישיים, אקדמיים ותעסוקתיים.

כדי להגיע ליכולות ממשיות בשפה נדרשת השקעה משמעותית. לכן גם בקורסי Safot@HUJI נשמר סטנדרט גבוה של דרישות אקדמיות הכולל תרגול נרחב גם מחוץ לכיתה. הקורסים אינם חלק מתוכנית הלימודים האוניברסיטאית אלא מקנים תעודה רשמית מטעם היחידה ללימודי שפות של האוניברסיטה העברית.

בשלב זה נפתחים קורסי French@HUJI, Spanish@HUJI ו-Arabic@HUJI (מדוברת) בקמפוס הר הצופים. בסמסטר הראשון נפתחים קורסי מתחילים בלבד (ללא ידע קודם). בהמשך ייפתחו שפות ורמות נוספות בהתאם לביקוש.

בוגרי קורסי היחידה ללימודי שפות המעוניינים להמשיך את לימודי השפה שלהם בחו"ל במסגרת חילופי סטודנטים יוכלו להשתלב באופן מיטבי ברמה העוקבת, הודות לאיכות הלמידה והסטנדרטיזציה הנגזרים מתקן ה-CEFR.

בוגרי העברית זכאים להנחה של 150 ₪ (דמי רישום).

לכל הפרטים >>>

 

קראו פחות
Lerner Sport Center. Mt. Scopus

מרכזי הספורט של עמותת "קוסל" - המקום בו האקדמיה פוגשת ספורט

עמותת קוסל מפעילה שלושה מרכזי ספורט, המלווים אלפי מנויים בתקופה הסטודנטיאלית שלהם, ולאחר מכן כבוגרי אוניברסיטה, שכבר פרחו מהקן ופצחו בקריירות שונות.

קרא עוד
נהנים משירותי המרכזים גם אנשי הסגל הבכיר של האוניברסיטה, אנשי המנהלה ובני משפחותיהם, וכן עובדי ארגונים עם זיקה לאוניברסיטה. המנויים במרכזים זוכים ליהנות מחוויית כושר ובריאות בסביבה ירוקה, ספורטיבית, אקדמאית ונעימה במרחבי דשא ירוקים ובגנים פורחים.

Safra Sport Center
מרכז הספורט בקרית אדמונד י. ספרא בגבעת רם

במיקום מרכזי בירושלים אל מול נוף מדהים של כנסת ישראל ומוזיאון ישראל ממוקם מרכז הספורט. המרכז, הפרוש על פני 42 דונם, מציע למנוייו ליהנות מקומפלקס כושר איכותי ומתקדם ובו למעלה מ-100 מכשירי כושר מהמתקדמים בעולם, מתוצרת חברת Technogym. המכשירים מוצבים ב-4 מתחמי פעילות ומציגים פריצת דרך בתפיסת המושג של הכושר. במתחם האימון הפונקציונלי הותקן מכשיר ה-Outrace, הראשון בישראל, שמאפשר מגוון עשיר של אימונים אישיים וקבוצתיים, כולל אימון רצועות. בנוסף במרכז בריכת שחייה מחודשת הגדולה בעיר, 3 מגרשי טניס, אולמות סקווש היחידים בירושלים ומהאיכותיים מסוגם בעולם, בצמוד למרכז אצטדיון אתלטיקה-קלה שנבנה ברמת איכות בינלאומית. במרכז פועל גם סטודיו לשיעורי כושר ותנועה (בתשלום נפרד), אשר מציע מגוון שיעורים עשיר (למעלה מ-200 שיעורים בחודש) כגון: זומבה, אירובי, עיצוב, פילאטיס, יוגה, פלדנקרייז, אירובי מדרגה ועוד.. במרכז קיים מתחם בריאות בניהול ספא ברק הכולל ג'קוזי, סאונה יבשה ורטובה ומגוון רחב של טיפולים עם הטבות ומחירים מיוחדים למנויים.  מסעדת "העברית" במתחם מציעה מגוון של ארוחות בריאות חלביות באווירה ייחודית. לרשות המנויים עומד מגרש חנייה צמוד ומפוקח.  

תעריפים במרכז הספורט בקרית ספרא:

בוגרים (תעריף הסתגלות **):        2,670 ₪
מחיר לבוגר ממשיך:   3,050 ₪
מחיר לבוגר חדש *:   3,530 ₪

* בעת הרשמתו בפעם הראשונה במרכז, בשנה לאחר מכן יתעדכן המחיר לבוגר ממשיך
** בוגרים אשר סיימו את לימודיהם בשנים תשע"ח-תשע"ט זכאים בשנה הראשונה לתעריף מנוי הסתגלות נמוך, לאחר מכן התעריף יתעדכן לתעריף המיוחד של בוגר.


טל: 02-6584358 | פקס: 02-6586714 | דוא״ל Safra@cosell.co.il
האתר של מרכז ספורט בקמפוס אדמונד י. ספרא

Lerner Sports Center

מרכז הספורט הסטודנטיאלי ע"ש לרנר בהר הצופים

המרכז בנוי אדריכלית בצורה פנורמית, כך שמחלונותיו הגדולים נפרש נופה הקסום של מזרח ירושלים. לרשות המנויים: מתחם כושר ענק, הפרוס על פני שתי קומות ובו למעלה מ-100 מכשירי כושר מהאיכותיים והמתקדמים בעולם מתוצרת חברת Technogymבריכת השחייה חצי-אולימפית, מוארת ומדהימה ביופייה, סאונה יבשה ובצמידות לבריכה מדשאות ירוקות וגנים מטופחים, בנוסף קיים במרכז גם מועדון טניס משודרג וחוויתי ובו 10 מגרשי טניס ושני מגרשי קט-רגל מחודשים. הסטודיו במרכז מציע (בתשלום נפרד) מגוון של שיעורי כושר, יוגה ועיצוב עם מדריכים ומאמנים מקצועיים, בסיום האימון עומד לרשות החברים מזנון בריאותי המציע תפריט מגוון, טרי ובריא. לרשות המנויים עומד מגרש חנייה צמוד ומפוקח. 

תעריפים במרכז הספורט ע"ש לרנר: 

בוגרים (תעריף הסתגלות *):        2,670 ₪
מחיר לבוגר:   3,530 ₪

* בוגרים אשר סיימו את לימודיהם בשנים תשע"ח-תשע"ט זכאים בשנה הראשונה לתעריף מנוי הסתגלות נמוך, לאחר מכן התעריף יתעדכן לתעריף המיוחד של בוגר.

טל: 02-5882772 | פקס  02-5881006 |  דוא”ל lerner@cosell.co.il
אתר של מרכז ספורט ע"ש לרנר בהר הצופים

Bonem Sports Center

מרכז הספורט והנופש ברחובות בפקולטה לחקלאות

במיקום מרכזי ברחובות בפקולטה לחקלאות פועל מרכז הספורט המעניק למנוייו חוויית כושר מושלמת באווירה של נופש ובריאות. בתוך כרי דשא ירוקים, עצי נוי יפהפיים וגן פורח נמצאת בריכת שחייה מזמינה. בעונת הקיץ להנאת המנויים ובני משפחותיהם מופעלות גם בריכת פעוטות ומגלשת מים חווייתית ותוססת. עוד במרכז סאונה יבשה וג'קוזי מפנק, אולם כושר מרווח עם ציוד כושר מתקדם  מתוצרת חברת Technogym, מגרשי טניס, מגרש משולב למשחקי כדור ומגרש קט-רגל מדושא. לרשות המנויים עומד מגרש חנייה צמוד. 

תעריפים במרכז הספורט והנופש ברחובות:

בוגרים (תעריף הסתגלות *):   2,300 ₪
מחיר לבוגר:        2,700 ₪

* בוגרים אשר סיימו את לימודיהם בשנים תשע"ח-תשע"ט זכאים בשנה הראשונה לתעריף מנוי הסתגלות נמוך, לאחר מכן התעריף יתעדכן לתעריף המיוחד של בוגר.

טל: 08-9489850 | פקס: 08-9489645 | דוא״ל Rehovot@cosell.co.il
אתר של מרכז ספורט בקמפוס רחובות

 

בוגרי האוניברסיטה העברית זכאים ליהנות משלל הפעילויות במרכזים ולהצטרף כמנויים במחירים מיוחדים
זכות השמורה לבוגרים בלבד

 

 

 

 

קראו פחות
The Hebrew University Youth Division

5% הנחה על התכניות השנתיות של מרכז נוער שוחר מדע

"מדע לכולם" – זהו המוטו של נוער שוחר מדע המייצג חזון של מפגש ילדים ונוער עם עולם המדע, במובנו הרחב ביותר.

קרא עוד

מטרתנו העליונה היא להפוך את המושג "מדע" לנחלת הכלל, לשחרר אותו מכל הקשר אליטיסטי ולהביאו בפני מספר גדול ככל האפשר של ילדים ובני נוער על מנת שייעשה נגיש בעיניהם והם יראו בו בעיקר יופי ועניין ולא נשגבות.

מימוש החזון שלנו נעשה בדרכים מגוונות ובמקומות שונים והוא הולך ומתפתח עם התפתחות המדע והטכנולוגיה וכן עם ציבור הילדים והנוער שהולך ומשתנה משנה לשנה, מאתגר אותנו כל העת ושומר אותנו צעירים ודינאמיים.

מרכז נוער שוחר מדע מתפקד כיחידה של ה"אוניברסיטה העברית לנוער".

יחידות נוספות: מרכז המעבדות למדעים ע"ש בלמונטה, בית ברטר ומוזיאון שדרות טבע וגלריות.

ילדי בוגרי האוניברסיטה העברית זכאים ל-5% הנחה בתכניות השנתיות של נוער שוחר מדע.

ההנחה תינתן במעמד הרישום ע"י קוד קופון: C19-00006 ובהצגת כרטיס בוגר.

לפרטים על התכניות ופרטי הקשר: https://nsmada.huji.ac.il

קראו פחות
Bretter House at Safra Campus

בית הארחה ברטר מזמין את בוגרי העברית!

בין אם אתם מגיעים לירושלים כדי להשתתף בפעילויות חינוכיות למורים או לתלמידים ובין אם כדי לטייל ולבקר באתריה הרבים, הנכם מוזמנים להתארח בבית ברטר למדע!

קרא עוד

בית ברטר למדע הוקם בשנת 2005 ע"י הקרן לירושלים ומטרתו העיקרית היא להציע אירוח באווירה אקדמית לקבוצות ועצמאיים, לומדים ומטיילים, משתתפים בתכניות, כנסים, טיולים מאורגנים ופעילויות אחרות בירושלים.

בית ברטר למדע הינו יחידה באוניברסיטה העברית לנוער, העובדת בשיתוף עם מרכז מעבדות למדעים ע"ש בלמונטה ומרכז נוער שוחר מדע על שם מאירהוף המציעים מגוון פעילויות העשרה מדעיות לילדים ונוער. ניתן להזמין מופעי מדע, סיורים ומשחקים אינטאקטיביים בקמפוס, הרצאות, תצפיות כוכבים ותכניות הדרכה שונות, שפותחו ע"י האוניברסיטה העברית לנוער ואושרו ע"י גורמים פדגוגיים ואקדמיים מוסמכים.

בוגרי העברית זכאים ל-15% הנחה עבור לינה בבית הארחה "בית ברטר למדע".

לפרטים נוספים, נא צרו קשר בדוא"ל: beit-bretter@savion.huji.ac.il או בטל': 02-6586295

Bretter House - Safra Campus

בית ברטר למדע ממוקם בקמפוס ספרא היפה והמאובטח של האוניברסיטה העברית בגבעת רם.

לרשות האורחים:

חדרי מגורים

 • 18 חדרים
 • בכל חדר 4 מיטות אינטגרליות, שולחן כתיבה, מיזוג אוויר, מקלחת ושירותים צמודים.
 • מצעים, מגבות וסבון למשך השהייה.


אולמות לכנסים וכיתות לימוד

 • כל האולמות מאובזרים במיטב הציוד הנדרש: מחשבים, מקרנים, לוחות ומסכים, ציוד הגברה ותאורה.
 • השימוש באולמות, בכיתות ובציוד בבית ברטר למדע ניתן לאורחי המקום ללא תוספת תשלום (לקבוצות בלבד).
 • בכניסה למתחם יש רחבת אבן ומדשאה, עליהן ניתן לקיים אירועי חוץ וטקסים.

 

מוקדי עניין ואתרים בשטחי הקמפוס:

 • קיוסקים, קפיטריות ומסעדות מגוונות
 • מרכז הספורט קוסל
 • "שדרות טבע וגלריות" – מוזיאון פתוח
 • הספרייה הלאומית
 • בית כנסת
 • חנות ספרים, כלי כתיבה (אקדמון)
 • שירותי דואר
 • כספומט

 

מחוץ לקמפוס (במרחק הליכה):

 • שדרות המוזיאונים : מוזיאון ישראל, מוזיאון המדע ע"ש בלומפילד ומוזיאון ארצות המקרא.
 • הגן הבוטני
 • קריית הממשלה: הכנסת, בית המשפט העליון, בנק ישראל ומשרדי ממשלה שונים.
 • סינמה סיטי ירושלים
 • גן הורדים ע"ש וואהל
 • התחנה לחקר ציפורי ירושלים
Bretter House at Safra Campus
קראו פחות