היכנסו מדי שבוע להתעדכן בהטבות חדשות ובהצעות חמות!

9015dfb6d7977df6be47e8c28f3586c8

8c3dbe18fe79c0d3cc6f600637c30f45

מחיר מיוחד לבוגרים

אספקת המוצרים/השירותים תבוצע על ידי בית העסק ובאחריותו הבלעדית בהתאם לתנאים ולהתניות המפורטים לגבי כל בית עסק. ארגון בוגרי האוניברסיטה העברית אינו אחראי לכל עיכוב או אי אספקה של המוצרים או השירותים או אספקה בצורה שאינה תואמת את ההתחייבות, אשר נגרמו מכל סיבה שהיא ו/או התנהלות כושלת של בית העסק והאחריות לכך מוטלת על בית העסק בלבד. אין כל התחייבות לגבי משך תקופה מינימלית לתחולת ההטבות והשירותים וארגון בוגרי האוניברסיטה העברית שומר לעצמו את הזכות להפסיק, להקפיא או לבטל כל הצעה, הטבה או שירות ללא הודעה מוקדמת.

יעוץ תעסוקתי

Noga - Consultancy

נגה - ייעוץ והכוונה ללימודים בחו"ל

האם אי פעם דמיינתם איך זה ללמוד בחו"ל?  האם המחשבה על הלימודים בחו"ל עושה לכם פרפרים בבטן?

קרא עוד

כשחושבים על לימודים בחו"ל, עולות הרבה שאלות וחששות. האם אני אצליח? איך אני אסתדר? האם זה הדבר הנכון עבורי עכשיו?  או בכלל?

רשת הבוגרים של האוניברסיטה העברית גאה להציג שיתוף פעולה ייחודי עם חברת נגה - שירותי סיוע והכוונה ללימודים בחו"ל.

חברת נוגה עומדת לרשותכם, החל משלב בחירת האוניברסיטה המומלצת עבורכם, דרך כתיבת החיבורים, כתיבת מכתבי ההמלצה, קורות חיים, מילוי הטפסים ועד להכנה לראיונות האישיים.

צוות המלווים מורכב מבוגרי התוכניות היוקרתיות ביותר במגוון אוניברסיטאות ברחבי העולם שבשנים האחרונות עזרו לסטודנטים רבים להתקבל לבתי הספר הנחשבים בעולם, להשיג מלגות ולהגשים חלום.

ההטבה לבוגרי האוניברסיטה העברית כוללת:

 • מפגש ייעוץ חינם
 • הנחה מיוחדת של 10% רק לבוגרי העברית
  רק עד ה-01.09.2022 - בוגרות ובוגרי העברית מקבלים 15% הנחה!

   

לחצו כאן כדי לקבל פרטים נוספים ולקבל את ההטבה

לעמוד הפייסבוק

לעמוד הלינקדאין

קראו פחות
Ari Wruble - Consultant

ארי רובל - יועץ ומאמן אישי

50% הנחה לבוגרי העברית
קרא עוד

בוגרים רבים יוצאים כיום לעולם עם התואר החדש ביד ומופתעים שלא חוטפים אותם לעבודה מיד, שהם לא שמחים ממצבם, בחירתם או חייהם לאחר הלימודים, לא שמחים מעבודתם או שהם פשוט מרגישים ש"זה לא זה" בחייהם. נשמע לכם מוכר?

ביחד, דרך אימון אישי אוכל לעזור לכם להגיע להתפתחות אישית, למציאת הכוחות הטמונים בכם והפוטנציאל שלכם, לעזור לשנות את ה"זה לא זה" בחייכם למציאת מטרה בחיים, לקבוע יעדים ריאליסטיים מול הדרישות הלא-מציאותיות של החברה העכשווית, לכוון לבחירת כיוון מקצועי ואישי ועוד..

זוהי הזדמנות להעמיק אל תוך עצמכם ולהכיר את הרצונות שלכם, את התקיעויות שמונעות מכם לממש את עצמכם ולקבל ליווי אישי בכל נושא שחשוב לכם. 

מדובר במפגשים אישיים, בין 10-15 פגישות.

מחיר אחרי הנחה למפגש אימון הוא 150 ₪, ההנחה בהצגת כרטיס בוגר.

אפשרי דרך הזום או במפגש פרונטלי, בשפות עברית ואנגלית.

ארי רובל, ירושלמי, בעל תואר במדעי ההתנהגות, מאמן אישי מוסמך ויועץ בכיר ואחראי הסברה בעמותה המלווה בודדים ועולים חדשים בארץ.

פרטי הקשר:
050-8751574

ariwruble@gmail.com
https://ariwruble.wixsite.com/website
קראו פחות
Career Star Group

מעברים ומשאבים

כתיבת קורות חיים באנגלית - 15% הנחה לבוגרי העברית

קרא עוד

מבנה קורות חיים באנגלית (Resume בארה"ב או CV באנגליה) שונה מעט ממבנה קורות חיים בעברית. אם ברצונך להתקבל לעבודה בארץ בחברה בינלאומית או בתחום ההיי טק, או אם אתה נרשם לאוניברסיטה בחו"ל, סביר להניח שתצטרך קו"ח באנגלית. יש פורמטים שונים לכתיבת קורות חיים באנגלית ואנו נכין לך את הקו"ח המקצועיים והמרשימים ביותר, המשקפים את יכולותיך ויתרונותיך, באמצעות שיטה אמריקאית המבליטה את הערך המוסף שלך. נוריד פרטים אישיים, כיוון שלא נהוג לספק אותם בארה"ב.

זקוק לייעוץ או הכוון תעסוקתי? 
מתלבט מה ללמוד בהמשך? מחפש מקצוע חדש או זקוק לשינוי מקצועי?
ניתן לקבל ייעוץ לבחירת כיוון לצעירים, סטודנטים, בוגרי אוניברסיטאות ולעובדים בכל הגילאים המחפשים תפנית תעסוקתית. באמצעות שני מבדקים ושיחת ייעוץ, ניתן לגלות תוך פרק זמן קצר מהם הכיוונים המתאימים לך ביותר.

אנגלית עסקית 
שוקלים רילוקיישן לחו"ל או נוסעים מטעם עבודה וצריכים לשפר את האנגלית העסקית? אני עובדת עם מנכ"לים ובעלי מקצוע רבים ע"מ לשפר את השפה המדוברת שלהם תוך זמן קצר.

הכנה לרילוקיישן (Relocation)
לקראת המעבר לחו"ל, יש להכין את עצמכם להתמודדות עם מצבים בלתי צפויים ועם תגובות מקולגות בחו"ל שאינן תמיד מובנות. פערים אלו נובעים מחוסר מודעות להבדלים בין-תרבותיים. ניתן לשפר את היכולת להבין עם השוני וללמוד מראש כיצד לפרש את הקודים, הנורמות והציפיות של העמיתים בחו"ל. מפתח ההצלחה כרוך בלמידה חווייתית על הבדלי התרבות וסגנון התקשורת הבין-אישית, וכמו כן, הכנה ותרגול לקראת פרזנטציה עסקית באנגלית בהתאם למקובל בחו"ל.

מנכ"ל החברה: גב' ג'ודי פיירשטיין, MA, מספקת ייעוץ פרטני בתחום התעסוקה, מספקת קוצ'ינג (Career Coaching) ושרותי תרגום של קו"ח, עריכת חיבורי קבלה לאוניברסיטאות בחו"ל, והכנה לרילוקיישן.  ג'ודי בוגרת תכנית לתלמידי חו"ל של האוניברסיטה העברית ועבדה 9 שנים בבית ספר לעו"ס, סיימה תואר ראשון ב-Cornell University ותואר מוסמך ב-Brandeis University. ג'ודי משמשת מורה לאנגלית עסקית  מטעם משרד הכלכלה.

לפרטים וקבלת הנחה של 15% מוזמנים ליצור קשר! 

www.maavarim.biz
050-5739496
maavarim2@gmail.com
טל: 08-9266102

קראו פחות
Shirly Tadayon

שירלי תדיון - מומחית לכתיבת קו"ח והכנה לראיונות עבודה

 

בעלת תואר ראשון בתקשורת ומנהל עסקים עם זיקה לעולם משאבי אנוש. לאחר שנים בתחום הגיוס, הליהוק והתחקירנות, החליטה לצאת לדרך חדשה ועצמאית עם התמחות בהכנה לראיונות עבודה בשילוב פרקטיקות מעולם ה-NLP.

קרא עוד

במהלך הפגישות שלנו, מעצימה את החוזקות והערך המוסף של כל אחד מכם, מחזקת את הביטחון ומשחררת אמונות מגבילות אשר מונעות התקדמות והתפתחות בחיים בעזרת כלים מעולם ה-NLP.

​ה"אני מאמין שלי" הוא שבכל אחד טמון פוטנציאל אדיר שרק רוצה לצאת לידי מימוש.

הצעה ייחודית לבוגרי העברית: סדנה בת 4 מפגשים הכוללים: שדרוג קו"ח | שיטות אפקטיביות לחיפוש עבודה בתקופת הקורונה | הכנה לראיון התנהגותי + סימולציה - 220 ₪ למפגש (במקום 300 ₪). 4 מפגשים: 800 ₪  (במקום 880 ₪).

ההנחה בהצגת כרטיס בוגר

שירלי תדיון - "להצלחה בכל ראיון"
ליווי והכנה לראיונות עבודה
054-2152536
פייסבוק: שירלי תדיון - ליווי והכנה לראיונות עבודה
www.shirlytadayon.com

 

קראו פחות
Yizhar Omassi - Personal Guidance

הכוונה תעסוקתית וייעוץ בתחומי לימוד – הנחה ייחודית לבוגרי העברית

יזהר עומסי – יועץ תעסוקה ומאמן פיתוח קריירה לצעירים. בגיל 30 יזהר החליט שהוא רוצה שינוי בקריירה.

קרא עוד
באותה תקופה עבד באל על ונהנה מהעשייה אבל החלום להיות עצמאי, בער בו. הוא לא ידע מה הוא רוצה לעשות, אך הבין שצריך לחפש קודם כל 'פנימה' ואז לחפש 'בחוץ'. ולא הפוך. להתבונן 'פנימה', להכיר את עצמו, ואז לחפש 'בחוץ' מקצוע שמתאים לו. יזהר מאמן תעסוקה לצעירים בארגונים מובילים בארץ וכעצמאי, ובשנים האחרונות בעזרת ידע וכלים שרכש, ייעץ, אימן וליווה צעירים רבים בשלבים השונים של הקריירה בעולם העבודה המשתנה.

ייעוץ לבחירת תחום לימודים

התהליך מכוון לסייע בבחירת תחום לימודים; הכשרה מקצועית, לימודי תעודה או תואר אקדמי מתקדם. התהליך מעט שונה מהדרך בה הרוב בוחרים תחום לימודים; בחירת תחום ומוסד לימודים והתאמתו לבן אדם מסוים.

כאן, הופכים את הסדר:

 • מבצעים חקירה פנימית ולאחר מכן, חיצונית.
 • החקירה הפנימית כוללת זיהוי ואבחון נטיות, כישורים תעסוקתיים (במה אני טוב, מה אני אוהב), ערכים, שיקולים (מה חשוב לי במקום העבודה) ותמונת עתיד (מה אני רוצה).
 • רק לאחר מכן ניגשים לחקירה של תחום הלימודים או העיסוק ולבסוף בוחרים מוסד לימודים.

הכוון תעסוקתי

תהליך קצר וממוקד שנועד לסייע לצעירים למצוא עבודה לאחר הלימודים, על ידי רכישת ידע וכלים בתהליך חיפוש העבודה; בניית קורות חיים, הכנה לראיון עבודה טלפוני ופרונטלי, כתיבת פרופיל בלינקדאין וחשיפה למקורות חיפוש עבודה. 

מה זה כולל?

 1. שיחת הכרות ללא עלות וללא תשלום שבו נבחן את הצרכים והרצונות של הבוגר (איפה הוא היום, לאן רוצה להגיע ומה נדרש).
 2. במידה ונראה שיש התאמה ורצון נקבעת פגישת המשך, נקיים תיאום ציפיות ונתחיל בתהליך הכוון תעסוקתי או ייעוץ לבחירת תחום לימודים.
 3. הפגישות מתקיימות אחת לשבוע או שבועיים ב'און ליין' בעזרת אמצעים דיגיטליים כגון: ZOOM/SKYPE, גוגל דרייב, גוגל TASKS ועוד. 
 4. משך התהליך תלוי בצרכים והרצונות של הבוגר.


הנחה מיוחדת לבוגרי העברית וקרובי משפחה: 15%
ההנחה בהצגת כרטיס בוגר

לפרטים: 054-6656318 | www.yizharomassi.com

קראו פחות
Satia Method

אימון אישי בשיטת סאטיה

איה זקן, מאמנת אישית בשיטת סאטיה, מנחת סדנאות וקבוצות לזוגיות, תקשורת וחיזור. מלמדת אתכם אחרת. להתחבר שוב לתשוקה, לנוכחות, לסקרנות, ולקבל ליווי אישי ומותאם לחיים שלכם בכל נושא חשוב לכם.

קרא עוד

מה היא שיחת הכנה?
אורכה בין שעה לשעה וחצי, מקיימים אותה בין 48 ל-12 שעות לפני האירוע, אפשר לקיים אותה בטלפון או פנים אל פנים, זוהי שיחה ממוקדת ויעילה מאד.
שיחת הכנה כשמה כן היא - מכינה את האדם לקראת אירוע אליו צריך האדם להגיע מדויק, ברור לעצמו, ברור לאחר ומיטיב. זוהי שיחה שתומכת בכל מקרה בו אנו חשים לחץ, מתח, חרדה, חשש מהאירוע המתקרב או שרוצים להגיע בגרסה הטובה ביותר שלנו. האירוע יכול להיות דייט, ראיון קבלה, שיחת שכר, שיחת שימוע, שיחה אישית, פרוצידורה רפואית, מבחן, עמידה על במה, אירוע משפחתי, הודעה מיוחדת שעלינו להודיע ועוד. בשיחה ניערך באופן המיטבי ביותר על ידי סימולציות, שיחה ממוקדת, ותשומת לב לנשימה.

שיחת הכנה לקראת אירוע חשוב (שיחת ראיון עבודה, שכר, חתך וכולי), שיחה אישית, פרוצדורה רפואית, מבחן, אירוע משפחתי) - שיחה של שעה וחצי ואפשר לעשותה גם בטלפון 
400 ש"ח במקום 450 ש"ח

מה היא שיחת מיקוד?
זוהי שיחה חד פעמית על נושא אחד לבחירה כמו: יחסים עם כסף, מצב כלכלי, מערכת יחסים כואבת או מטרידה, מצב רפואי, זוגיות, קריירה ועוד, כשעיקרה היא תשומת לב לפער בין מה שאני רוצה למה שיש לי בפועל. זוהי שיחה בה נחקור מדוע יש את הפער הזה בחייך, איך הוא מתאפשר בחייך, מה יצר אותו ואיך ניתן לצמצמו. 

אימון של שעה בנושא ממוקד (כסף, קריירה, החלטה חשובה, מערכת יחסים) (לא ניתן בטלפון)
200 ש"ח במקום 300 ש"ח

חמש פגישות בשיטה:
זוהי הזמנה להעמיק מעט יותר בחקירת הפערים בחייך, להיכנס יותר אל הרבדים העמוקים של הפערים ולהתחיל לשחררם. חמישה מפגשי אימון בני שעה כל אחד (לא ניתן בטלפון)
1160 ש"ח במקום 1500 ש"ח

הקליניקות נמצאות בשוק הפשפשים ביפו ובשכונת ניות בירושלים.
פרטי הקשר: 052-2381474 | ayoolza@gmail.com
זמני האימון האפשריים: א-ה בשעות 10:00-16:00

כדאי מאד לקרוא את הלינק המצורף על השיטה כדי להכיר את דרכי הפעולה שלה. אימון בשיטה מומלץ כתהליך ארוך טווח. 

מידע על השיטה ניתן למצוא כאן: emotion.co.il

קראו פחות
IABE - discount for alumni

הטבה בהצטרפות לאיגוד הכלכלנים לבוגרי העברית

האיגוד הישראלי לכלכלנים עסקיים IABE הוקם בשנת 2014, לבקשתם של ה-CFOs והכלכלנים בחברות המובילות במשק.

קרא עוד

האיגוד הינו פלטפורמה לשיתוף הידע המקצועי והפרקטי, להתייעצות ולטיפוח מצוינות בתחומי אחריותם של הכלכלנים בחברות, לרבות נושאי מימון וגזברות. האיגוד מקיים מפגשים, ישיבות ודיונים מקצועיים ומהווה הזדמנות מצוינת להיכרות אישית ומקצועית עם כלכלנים מובילים. חברי מועצת איגוד הכלכלנים –  מנהלי כספים, כלכלנים ראשיים, גזברים וחשבים המובילים תחומים כלכליים – הכפופים ל- CFO בחברות במחזורים של 800 מיליון ₪ ומעלה. חברי המועצה, מובילים בארגונים תהליכים עסקיים וכלכליים משמעותיים מהם יכולים ללמוד כל חברי האיגוד.

באיגוד יתקיימו כ- 2 ישיבות מקצועיות לאורך השנה הסגורות לחברי המועצה בלבד בנושאים מקצועיים וניהוליים הרלוונטיים לחברי המועצה.

מטרות האיגוד

 • לאגד את הכלכלנים, בתפקידיהם השונים במשק הישראלי ולעשות לקידום וטיפוח התפקיד והמקצוע.
 • לתרום לשיפור האיכות והמצוינות בתחומי עיסוקם של הכלכלנים הן עבור הכלכלן והן עבור הארגון בו הוא מכהן.
 • יצירת מקום מפגש להכרות, התייעצות, טיפוח הידע ויצירת פתרונות משותפים.
 • לשמש במה מקצועית לחשיפה אישית וארגונית.
 • לתרום לטיפוח המצוינות בתפקיד.

החברות באיגוד מקנה

 • השתתפות בישיבות ובמפגשים המקצועיים כמו גם בכנסים החצי שנתיים.
 • קבלת חומר מקצועי (סיכומי פרוטוקול, עדכונים שוטפים באמצעות מייל, לינקדאין ואתר האיגוד).
 • העמקת הידע המקצועי והפרקטי בעולמות כלכליים, דיונים בסוגיות מרכזיות בעולמו של הכלכלן.
 • חשיפה לאופן הניהול הכלכלי ("מאחורי הקלעים") בחברות מובילות – Case studies.
 • התייעצות מקצועית עם כלכלנים ומנהלי כספים בכירים לטיפוח מצוינות.
 • הזדמנות ליצירת מארג קשרים אישיים ועסקיים עם כלכלנים מובילים במשק.
 • חברות בקבוצת הלינקדאין הסגורה לחברי האיגוד המשמשת במה להתייעצות בלתי אמצעית בין החברים.

מוזמנים להצטרף לאיגוד

 • כלכלנים בחברות במחזור של מעל 10 מיליון ₪

# ישיבות האיגוד, כנסיו, תכניו וקבוצת ההתייעצות בלינקדאין סגורים לחברים בלבד.

* כלכלנים A&FP העומדים בקריטריונים להצטרפות לאיגוד והם בוגרי האוניברסיטה העברית ייהנו באופן מיוחד ויוצא דופן מ-10% הנחה בדמי החבר בהצטרפותם.

** ההנחה היא בהצגת כרטיס בוגר.
לאתר האיגוד: http://www.iabe.org.il/

קראו פחות
מיקה – מחברים ידע וקהילה

"מיקה – מחברים ידע וקהילה"

"מיקה - מחברים ידע וקהילה" עושה שינוי בשוק העבודה ומעמידה אשת מקצוע בתחום השכר והעבודה לצדם של העובדים השכירים.

קרא עוד

אתם כבר לא לבד. לא רק למעסיק יש אנשי מקצוע, עכשיו גם לכם יש אשת מקצוע לצדכם!

גבי יונתן–אלוןגבי יונתן–אלון, הבעלים ב"מיקה – מחברים ידע וקהילה" בוגרת שני תארים מהאוניברסיטה העברית ובעלת ניסיון של 20 שנה בחשבות וניהול שכר בחברות גדולות עם הסכמים קיבוציים וחוזים אישיים. ביצעה אלפי תלושי שכר לעובדים מסוגים שונים ובתנאי עבודה שונים. כיום, מלווה ומדריכה עובדים שכירים לקראת כניסתם לעבודה חדשה, במהלך העבודה ולקראת סיום העסקה במגוון שירותים. 


בוגרי האוניברסיטה העברית, השכירים, ייהנו מהנחות בבדיקת תלושי השכר שלהם ובקבלת כלים לקידום בעבודה.
בוגרים שהינם נציגי גופים/מוסדות/מעסיקים יוכלו ליהנות גם מהנחות למגוון שירותים המתאימים לגופים.

מגוון השירותים לבוגרי העברית שהינם עובדים שכירים:

בדיקת חוזה העסקה וסימולציות שכר
לפני שאתם חותמים על חוזה העסקה חדש לטווח ארוך, נעבור יחד על הסעיפים בחוזה, נוודא שאתם לא חותמים על סעיף שפוגע בכם. נראה איך אתם יכולים לשפר את התנאים במעמד חתימת החוזה ויותר מכך, נעשה יחד סימולציות שכר כדי שתדעו איזה שכר לבקש, עם או בלי רכב, עם קרן השתלמות וטיפים נוספים.
בוגרי העברית זכאים ל-20% הנחה

הכנה לקראת דיוני שכר
כדי שתבואו מוכנים לפגישה עם המנהל הישיר או משאבי אנוש, נתעמק בהישגים וביכולות שלכם, נבין אתכם ובמקביל נפתח שוב את חוזה העבודה ותלוש השכר ונבין אילו שיפורים אפשר לבצע בתנאי העבודה שלכם. יש מספר דרכים לשדרוג חבילת השכר. נוכל לשלב גם סימולציות שכר, כדי שתדעו איזה נטו אתם רוצים לקבל.
בוגרי העברית זכאים ל-10% הנחה לליווי ממושך

פגישת הכנה לקראת סיום העסקה
מתכננים להתפטר? קיבלתם הודעת פיטורים? בואו נוודא שתגיעו מוכנים לפגישת סיום העסקה, תדעו שאתם מקבלים את כל התשלומים המגיעים לכם לפני שנפרדים מהמעסיק ואילו מסמכים כדאי לקבל לפני העזיבה.
בוגרי העברית זכאים ל-10% הנחה

הדרכה אישית על תלוש השכר הספציפי שלכם
נעבור על מבנה התלוש ונבין את כל המושגים, את הסמלים, הסכומים והתחשיבים. נבין כיצד לבדוק ולבקר את התלוש ונוודא שאתם מקבלים את כל הזכויות.
בוגרי העברית זכאים ל-10% הנחה

בדיקת תלושי שכר לתקופה של שנה ומעלה
אם אתם רוצים לדעת אם השכר בוצע לכם נכון, קיבלתם את כל הזכויות שלכם בעת יציאה לחופשת לידה, בתלוש השכר הראשון שלכם, לקראת סיום עבודה, אתם מוזמנים להעביר אליי העתקים של תלושי המשכורת ותקבלו ממני הערות ותובנות. בדיקה יכולה לכלול רק תובנות מתלושי השכר או בדיקה מקיפה הכוללת בדיקה של חוזה ההעסקה ויישום כל התנאים בתלושי השכר, חישוב מס הכנסה למהלך השנה, בדיקת תקינות ההפקדות לקופות ועוד.
בוגרי העברית זכאים ל-10% הנחה לבדיקת תלושי השכר ו-15% הנחה לבדיקה מקיפה

ניקיון פסח – 5% הנחה נוספים למי שיזדרז להעביר את החומרים לבדיקה עד פסח. 

סדנאות בנושאים אלו לקבוצת עובדים, חברים, סטודנטים יוצאו במחיר מוזל. סודיות מובטחת

מגוון השירותים לבוגרי העברית שהינם נציגי גופים/ מוסדות/ מעסיקים:

ייעול תהליכי העבודה במחלקת השכר
לאחר אפיון וצפייה בצורת העבודה במחלקת השכר, אציג דרכים לייעול תהליכי העבודה, אוטומציה של תהליכים, הקמת טפסי עבודה חדשים, דוחות בקרה ושיטות עבודה שמייעלות את העבודה.
בוגרי העברית יהיו זכאים ל-10% הנחה

ניהול וביצוע פרויקטים בתחום השכר
הכנסת מערכת שכר חדשה, העברת עובדים בין מערכות, הכנסת אפליקציית נוכחות לשימוש העובדים, יישום הסכם קיבוצי חדש או מעודכן במערכת השכר, ליווי מחלקת השכר בעת מיזוג, רכישות, קבלת עובדים רבים למערכת. כל פרויקט שכר אחר שכמיקור חוץ יוכל לזרז את התהליך ולבצע בצורה מקצועית.
בוגרי העברית יהיו זכאים ל-10% הנחה

מתן שירות לעובדים בחברות ללא מחלקת שכר
ימים מרוכזים למתן מענה על שאלות ובדיקות על תלושי השכר ויישום זכויות בהתאם למדיניות השכר של המעסיק. תקשורת ובירורים מקצועיים מול חשב השכר החיצוני. זהו שירות המעניק לעובדים תחושה של בטחון בנעשה בתלושי השכר שלהם וכך תחושת מחויבות ושייכות למעסיק.
בוגרי העברית יהיו זכאים ל-10% הנחה

הרצאות שונות בתחום השכר והעבודה:

 • תלוש השכר ומרכיביו (מותאם לתלוש ספציפי במידת הצורך)
 • חוזה העבודה - אם תרצו אין זו אגדה
 • שכר ועבודה - על מה ננהל משא ומתן
 • סיום עבודה - לעשות את זה נכון
 • זכויות בחופשת הלידה ואחריה

בוגרי העברית יהיו זכאים ל-10% הנחה ולהנחה נוספת ברכישה של מספר הרצאות.

לקבלת ההנחות, ניתן להתקשר למספר 054-2444955 או לפנות במייל mikayoal1@gmail.com
ההנחה היא בהצגת כרטיס בוגר

קראו פחות