אימון אישי בשיטת סאטיה

Satia Method

 

איה זקן, מאמנת אישית בשיטת סאטיה, מנחת סדנאות וקבוצות לזוגיות, תקשורת וחיזור. מלמדת אתכם אחרת. להתחבר שוב לתשוקה, לנוכחות, לסקרנות, ולקבל ליווי אישי ומותאם לחיים שלכם בכל נושא חשוב לכם.

מה היא שיחת הכנה?
אורכה בין שעה לשעה וחצי, מקיימים אותה בין 48 ל-12 שעות לפני האירוע, אפשר לקיים אותה בטלפון או פנים אל פנים, זוהי שיחה ממוקדת ויעילה מאד.
שיחת הכנה כשמה כן היא - מכינה את האדם לקראת אירוע אליו צריך האדם להגיע מדויק, ברור לעצמו, ברור לאחר ומיטיב. זוהי שיחה שתומכת בכל מקרה בו אנו חשים לחץ, מתח, חרדה, חשש מהאירוע המתקרב או שרוצים להגיע בגרסה הטובה ביותר שלנו. האירוע יכול להיות דייט, ראיון קבלה, שיחת שכר, שיחת שימוע, שיחה אישית, פרוצידורה רפואית, מבחן, עמידה על במה, אירוע משפחתי, הודעה מיוחדת שעלינו להודיע ועוד. בשיחה ניערך באופן המיטבי ביותר על ידי סימולציות, שיחה ממוקדת, ותשומת לב לנשימה.

שיחת הכנה לקראת אירוע חשוב (שיחת ראיון עבודה, שכר, חתך וכולי), שיחה אישית, פרוצדורה רפואית, מבחן, אירוע משפחתי) - שיחה של שעה וחצי ואפשר לעשותה גם בטלפון 
400 ש"ח במקום 450 ש"ח

מה היא שיחת מיקוד?
זוהי שיחה חד פעמית על נושא אחד לבחירה כמו: יחסים עם כסף, מצב כלכלי, מערכת יחסים כואבת או מטרידה, מצב רפואי, זוגיות, קריירה ועוד, כשעיקרה היא תשומת לב לפער בין מה שאני רוצה למה שיש לי בפועל. זוהי שיחה בה נחקור מדוע יש את הפער הזה בחייך, איך הוא מתאפשר בחייך, מה יצר אותו ואיך ניתן לצמצמו. 

אימון של שעה בנושא ממוקד (כסף, קריירה, החלטה חשובה, מערכת יחסים) (לא ניתן בטלפון)
200 ש"ח במקום 300 ש"ח

חמש פגישות בשיטה:
זוהי הזמנה להעמיק מעט יותר בחקירת הפערים בחייך, להיכנס יותר אל הרבדים העמוקים של הפערים ולהתחיל לשחררם. חמישה מפגשי אימון בני שעה כל אחד (לא ניתן בטלפון)
1160 ש"ח במקום 1500 ש"ח

הקליניקות נמצאות בשוק הפשפשים ביפו ובשכונת ניות בירושלים.
פרטי הקשר: 052-2381474 | ayoolza@gmail.com
זמני האימון האפשריים: א-ה בשעות 10:00-16:00

כדאי מאד לקרוא את הלינק המצורף על השיטה כדי להכיר את דרכי הפעולה שלה. אימון בשיטה מומלץ כתהליך ארוך טווח. 

מידע על השיטה ניתן למצוא כאן: emotion.co.il