היכנסו מדי שבוע להתעדכן בהטבות חדשות ובהצעות חמות!

9015dfb6d7977df6be47e8c28f3586c8

8c3dbe18fe79c0d3cc6f600637c30f45

מחיר מיוחד לבוגרים

אספקת המוצרים/השירותים תבוצע על ידי בית העסק ובאחריותו הבלעדית בהתאם לתנאים ולהתניות המפורטים לגבי כל בית עסק. ארגון בוגרי האוניברסיטה העברית אינו אחראי לכל עיכוב או אי אספקה של המוצרים או השירותים או אספקה בצורה שאינה תואמת את ההתחייבות, אשר נגרמו מכל סיבה שהיא ו/או התנהלות כושלת של בית העסק והאחריות לכך מוטלת על בית העסק בלבד. אין כל התחייבות לגבי משך תקופה מינימלית לתחולת ההטבות והשירותים וארגון בוגרי האוניברסיטה העברית שומר לעצמו את הזכות להפסיק, להקפיא או לבטל כל הצעה, הטבה או שירות ללא הודעה מוקדמת.

מופעים ותרבות

זמן אשכול - מרכז קורסים הגדול בארץ

"זמן אשכול"

10% הנחה על קורסי "זמן אשכול" במרכזי סינמה סיטי בכל הארץ

קרא עוד

נפתחה ההרשמה לסמסטר סתיו 2023, הורידו את הקובץ לפרטים ורשימת הקורסים

"זמן אשכול" - הינו מרכז לימודי הפנאי הגדול בישראל הפועל בחמישה מרכזים:

בסינמה סיטי גלילות, רמת השרון
בסינמה סיטי ראשון לציון
בסינמה סיטי ירושלים
בסינמה סיטי בכפר סבא
בסינמה סיטי בנתניה

במהלך השנים למדו ב"זמן אשכול" עשרות אלפי תלמידים שנהנו ממגוון הקורסים והפעילויות שמציע המרכז וחזרו אליו שוב ושוב שנה אחר שנה. מדי שנה מתרחב סל הפעילויות המוצעות.

גם השנה עוצבה תכנית הלימודים עם מספר רב של קורסים בנושאים מגוונים, המשלבים לימודי העשרה לצד הרצאות חווייתיות, להנאתכם. רוב ההרצאות מלוות במצגות מרשימות, המוצגות על מסך קולנוע ענק, תוך ניצול מערכות ההגברה המשוכללות של הסינמה סיטי. כל אלה מוסיפים עניין והופכים את ההרצאות לחוויה אמתית.

הקורסים ויתר הפעילויות ב"זמן אשכול" מוגשים ע"י המרצים המובילים בתחומם בארץ.

בוגרי העברית זכאים ל-10% הנחה בהצגת כרטיס בוגר. בוגרים שירשמו לקורס כלשהו יקבלו כרטיס חבר של "זמן אשכול" המזכה בהנחות כאורחי כבוד של מתחמי הסינמה סיטי: חניה חינם, כרטיס חינם לסרט, הנחות במתחמי סינמה סיטי וכו'.

לפרטים ועיון בקורסים פתוחים: http://bit.ly/2TtPV1w

קראו פחות
KoomKoom Theater

תיאטרון קומקום

20% הנחה לבוגרי העברית

קרא עוד

בשנת 2002 נפגשו אנדרי וקטיה בבית הספר לתיאטרון חזותי שבירושלים. בשיתוף עם מוזיקאים ומעצבים חברים, הם התחילו ליצור יחד מופעי רחוב מבוססי ליצנות, מוזיקה חיה ותאטרון בובות. ​בשנת 2005, פרויקט הסיום של הקבוצה בבית הספר נשלח להציג בסיבוב הופעות בחו"ל, וסימן אבן-פינה בהקמתו של תיאטרון קומקום.

תיאטרון קומקום יוצר מופעים שמבוססים על הממד החזותי. באמצעות השפה הזו, אנחנו נוגעים בנפשם של ילדים, נוער ומבוגרים מאוכלוסיות מגוונות בכל מקום בעולם, ומגשרים על הבדלי תרבויות ושפות. זהו תיאטרון חדשני ואיכותי, ששם דגש על מקוריות ומשלב תחומים שונים של אמנויות הבמה.

על אף שההתמחות שלנו היא בהצגות לילדים ולנוער, המופעים שלנו מדברים גם למבוגרים שבאים לצפות בהצגה. ההצגות שלנו נשארות עם הצופים גם אחרי שהמופע מסתיים - הן מציגות סיפורים שנוגעות לחיי הצופים באופן מוחשי, אך גם מפעילות את הדמיון והסקרנות, ומאפשרות צפייה פעילה ומעורבת. התאטרון מעודד את הצופים בהצגות לצאת אל העולם עם כלים לחשוב, לשחק ולחקור את מה שסובב אותם.

בוגרי העברית זכאים ל-20% הנחה בהזנת קוד קופון: 1234
לאתר התיאטרון >>>

קראו פחות
Olive-Rimonim Hotels - HUJI Alumni Discount

רשת מלונות אוליב-רימונים

10% הנחה לבוגרי העברית - מזמינים אתכם למלונות הרשת לחופשה ארצ-ישראלית מלאה בחוויית אירוח, תוכן והיצע!
הרשת מעניקה לבוגרי העברית 5% הנחה נוספים על מחירי אתר שכבר מקנים 5% הנחה.

קרא עוד

תוכלו למצוא את המלונות שלנו בכל מקום בארץ שתרצו לטייל:

  • גליל מערבי על קו הים
  • כינרת
  • תל אביב
  • מעלה הגלבוע
  • ירושלים

בנוסף להנחה עבור האירוח, בוגרי העברית ייהנו מהנחות במגוון אתרים ואטרקציות בסביבת המלונות.
לאורחי המלון בגליל מערבי: ראש הנקרה והופעות בפאב הפרה המפורסם שבשבי ציון.
לאורחי מלון אוליב בגלבוע: 10% הנחה במסעדות קימל וחוות התבלינים.

להזמנות ופרטים נוספים צלצלו עכשיו למרכז ההזמנות הרשתי בטלפון: 04-9531153 או *6333

אתר מלונות אוליב >>>
אתר מלונות רימונים >>>


לאחר ביצוע ההזמנה באתר יש לשלוח במייל תעודת בוגר/או להציג את התעודה בעת הגעה למלון לקבלת 5% הנחה נוספים.
(בשליחה במייל יש להוסיף הערה עם שם מלון ותאריכים).
מלונות אוליב: info@olivebb.com
מלונות רימונים: info@rimonim.com

מצפים לראותכם בין אורחינו!

קראו פחות
Israeli Opera

האופרה הישראלית - מופעי אופרה ומחול

מעגל האופרה 2022-2023 יוצא לדרך! הטבה ייחודית לבוגרי האוניברסיטה העברית! הנחה נוספת של כ-10% על מנוי שנתי לאופרה והופעות מחול. מחיר הכרטיס במנוי נמוך בכ-30% ממחיר כרטיס בקופה.

קרא עוד

האופרה בארץ ישראל של טרום הקמת המדינה נולדה ב-28 ביולי 1923 עם הצגת לה טרוויאטה מאת ורדי בתל-אביב.

טנור ספרדי צעיר בילה שלוש שנים בישראל בתחילת שנות ה-60 של המאה שעברה. כאן בתל-אביב הוא למד את מיטב תפקידי הטנור בטרם נודע שמו לתהילה בעולם כולו. שמו הוא פלסידו דומינגו.

האופרה הישראלית, בהנהגת המנכ"ל צח גרניט (בוגר האוניברסיטה העברית), נהנית מקהל המונה כיום כ-18,000 מנויים וגדל בהתמדה, ומעלה בממוצע שמונה הפקות מדי עונה. כיום מתקיים שיתוף פעולה קבוע בין האופרה הישראלית ובתי אופרה מובילים ברחבי העולם, והאופרה הישראלית נהנית מביקורות נלהבות בעיתונות האופרה העולמית על הופעותיה בארץ ובחו"ל. כל הפקות האופרה הישראלית מושרות בשפת המקור, בלוויית כתוביות תרגום בעברית ובאנגלית, והן מוצגות בבית האופרה במשכן לאמנויות הבמה בתל-אביב שנפתח ב-1994.

לפרטים, מחירים וניצול ההטבה למופעי אופרה לעונה 2022-2023 בהצגת כרטיס בוגר אנא הורידו את קובץ PDF כאן 

לפרטים, מחירים וניצול ההטבה למופעי מחול לעונה 2022-2023 בהצגת כרטיס בוגר אנא הורידו את קובץ PDF כאן 

לפרטים, מחירים וניצול ההטבה "מנוי טריו" לעונה 2022-2023 בהצגת כרטיס בוגר אנא הורידו את קובץ PDF כאן 

או חייגו למחלקת מנויים – 03-6927777

קראו פחות
Sam Tal - Mt. Scopus Tour

שמואל טל - סיור בהר הצופים

«השיר "מעל פסגת הר הצופים" כמו השיר "ירושלים של זהב" הפך לאחד מסמליה או אף "המנוניה" של העיר. במה זכה הר הצופים? האם רק הנוף המרהיב הנשקף ממנו? אדמות הר הצופים נרכשו עבור הקמת "האוניברסיטה העברית" (הלאומית) סמוך לפרוץ מלחמת העולם הראשונה (1914). אבני הפינה הונחו בקיץ 1918 וטקס הפתיחה המרשים התקיים בשנת 1925. עם תום מלחמת העצמאות נותרו האוניברסיטה העברית ובית החולים הדסה בשטח "מובלעת הר הצופים", שהייתה בשטח הירדני, מנותקת מהעיר, וללא יכולת תפקוד» - מתוך מאמרו של ד"ר יאיר פז, בוגר האוניברסיטה העברית.

Nice toMix You - HUJI Alumni discount

Nice toMix You

הטבה ייחודית לבוגרי העברית בעולם החוויות של toMIX

קרא עוד

toMIX היא זירת תרבות בילוי ופנאי המתמחה ביצירה והרכבה מחדש של חוויות בשילובים מקוריים. המטרה שלנו לספק את רעיונות הבילוי והחוויות הכי מקוריים ויצירתיים, שכל בן אדם יימצא אצלנו באתר חוויות שמרגישות שנרקמו עבורו באופן אישי. 

המיקסולוגים שלנו קמים בבוקר עם משימה אחת - לייצר רגעים בלתי נשכחים וחוויות מקוריות ליומולדת בלתי נשכח או יום נישואין מרגש במיוחד, ליום של בשורות ממש טובות, לימים של ביחד או ימים של לבד. בתכל׳ס, לכל רגע. בלי לחפש סיבה או תירוץ כי כשגם המחיר בא טוב, נשאר לך לבחור Mix ולעוף!

את החוויות שלנו (נקרא להם מעכשיו מיקסים, סבבה?) אפשר לקנות לעצמך או לתת מתנה (אנחנו אפילו נעזור עם הברכה). זה מאוד קל, החלק הקשה הוא רק לבחור את ה-Mix

אנו חושבים תמיד מחוץ לקופסא ויודעים להפוך רעיונות קטנים לחוויות גדולות, גם כאלה שנתפרו במיוחד עבור חברות וארגונים.

בוגרי העברית זכאים להנחה קבועה בשווי 50 ₪ באמצעות קוד קופון: huji50 *
והנחות נוספות למיקסים מעניינים אשר תתפרסמנה באתר הבוגרים בלוח האירועים או בעמוד החדשות.

היכנסו להציץ במיקסים: https://www.mixcard.co.il

* ההנחה תקפה עד ה-30.07.2021

קראו פחות
The Baroque Orchestra

10% הנחה על הופעות תזמורת הבארוק ירושלים

תזמורת הבארוק ירושלים, שתוארה כ"אם כל הרכבי הבארוק בישראל", היא התזמורת הראשונה בארץ המנגנת מוסיקת בארוק בכלי נגינה תקופתיים, בדרכי הביצוע ובטכניקות הנגינה שהיו נהוגות באותם הימים. התזמורת נוסדה בשנת 1989 על ידי נגן הצ'מבלו והמנצח פרופ' דוד שמר, מנהלה המוסיקלי עד היום. החל משנת 2006 מכהן מאסטרו אנדרו פארוט מאנגליה כמנצח לשם כבוד של התזמורת.

Beit Avi Chai - Discount for HUJI Alumni

10% הנחה על אירועים בבית אבי חי

בית אבי חי בירושלים מקיים מדי חודש עשרות אירועים אשר יוצרים חוויה תרבותית ייחודית. המשתתפים באירועי בית אבי חי מוזמנים ליהנות משפע של יצירה, אמנות והזדמנויות להרחבת אופקים בתחומים שונים ומגוונים.

קרא עוד

בית אבי חי יוצר מרחב תרבותי פתוח הכולל בתוכו מוזיקה, תיאטרון, מפגשים, הרצאות, שיחות ואירועי במה מגוונים. אירועי בית אבי חי מצטיינים באיכותם הגבוהה, במקוריות ובשיתוף יוצרים ואמנים בתהליך יצירה ייחודי ומרתק.

 

בוגרי האוניברסיטה העברית זכאים להנחה בגובה 10% על כלל המופעים ואירועים בבית אבי חי במעמד החיוב של כרטיס האשראי של בוגרי העברית מבית MAX.

 

לפרטים: http://bit.ly/320us0U

----------
• max ו/או האוניברסיטה העברית ו/או בית העסק רשאים לשנות או לבטל את המבצע/ההטבה בכל עת וללא הודעה מוקדמת • השירות באחריות בית העסק בלבד. max אינה אחראית למקרים של ביטול אירועים והופעות או דחייתם. • התמונות להמחשה בלבד. • אין כפל מבצעים והנחות • התשלום באמצעות כרטיס האשראי של בוגרי העברית מבית max בלבד. • 

קראו פחות
תיאטרון הולגאב

1+1 בתיאטרון הולגאב לבוגרי העברית

קבוצת תיאטרון הולגאב, בניהולו האמנותי של הבמאי והיוצר משה מלכא, הוקמה בשנת 2004 ביוזמתם של בית הקונפדרציה ומשרד התרבות.

קרא עוד

שחקני האנסמבל ומנהלו האמנותי גיבשו בשנות עבודתם המשותפת שפת תיאטרון פיזית מובהקת וייחודית מאוד, וזו מתבטאת בכל הפקותיהם המשותפות – בין אם מקורן בסיפורים אתיופיים עממיים, בנושאים חברתיים ובשאלות של זהות, ב"שיר השירים" או בקלאסיקות של המחזאות האירופית.

כל יצירותיו של האנסמבל שואבות הן מן התרבות האתיופית והן מתרבות המערב, וזכו להצלחה רבה בקרב הקהל והביקורת, לתשומת לב תקשורתית משמעותית ואף לפרסים חשובים.

מטרותיו האמנותיות והחברתיות של התיאטרון הן לתת במה לשחקנים ממוצא אתיופי; לתת למצוקות ולקשיים חברתיים ביטוי באמצעות היצירה האמנותית; להציג בפני הקהל הישראלי הרחב את מורכבותה ואת עושרה של הקהילה האתיופית בישראל; ליצור תיאטרון אלטרנטיבי, איכותי ומקצועי ברמה אמנותית גבוהה; להיות מעורבים בקהילה האתיופית באמצעות סדנאות דרמה לבני נוער ובאמצעות תרומתו של האנסמבל לפסטיבל הולגאב ליצירה ישראלית-אתיופית; ולהתמודד אמנותית עם שאלות כלל-אנושיות הנוגעות לסוגיות של זרות, מיעוטים, הגירה, גזענות ואפליה מעמדית.

בוגרי העברית זכאים להטבה 1+1 במחיר מיוחד של 60 ש"ח בהצגת כרטיס בוגר

לאתר התיאטרון

בית הקונפדרציה
רח' אמיל בוטה 12, ימין משה, ת"ד 7218, ירושלים, 9107102
טלפון: 02-6245206 | 054-8086544

קראו פחות
תיאטרון החאן - הטבה 1+1 לבוגרי העברית

הטבה 1+1 בתיאטרון החאן


תיאטרון החאן הינו התיאטרון הרפרטוארי-היוצר המוביל בירושלים, נחשב על ידי רבים לתיאטרון האיכותי בישראל, והצגותיו זוכות לתשבחות רבות הן מקהל הצופים והן מהביקורת.

קרא עוד

התיאטרון זוכה להכרה ולהערכה מיוחדת, ולפרסים יוקרתיים, ומהווה עוגן תרבותי מרכזי בירושלים.

בלב העשייה האמנותית נמצאת להקת השחקנים הקבועה של החאן המהווה אנסמבל תיאטרוני מגובש ואיכותי.

בוגרי העברית זכאים לכרטיס שני חינם על כלל ההצגות בהפקת תיאטרון החאן!

ההטבה היא בהצגת כרטיס בוגר

לפרטים והזמנת כרטיסים: https://khan.co.il/

קראו פחות
Jerusalem Cinematheque

סינמטק ירושלים

הנחה 145 ₪ על מנוי שנתי ועוד!

קרא עוד

סינמטק ירושלים, הינו מוסד תרבות פלורליסטי ומרחיב אופקים מהמובילים בישראל, השואף להעשיר את חיי התרבות בירושלים ובישראל ופועל כבר למעלה מ-30 שנה לטיפוח אמנות הקולנוע ולקידום היצירה הקולנועית הישראלית והבינלאומית. הסינמטק מציג מדי שנה למעלה מ-1,200 סרטים, לצד שפע של תוכניות תרבות וקולנוע איכותיות כגון מפגשי יוצרים, קורסים בנושאי קולנוע, סדרות מופת לשוחרי מוסיקה קלאסית (קונצ'רטו לקולנוע) ואופרה (זכויות שידור בלעדיות של המטרופוליטן אופרה בניו יורק), פעילויות העשרה לבתי ספר, סרטים והרצאות לילדים ולכל המשפחה ועוד.. 
בסינמטק ירושלים שוכן הארכיון הישראלי לסרטים, הגדול במזרח התיכון, ובו שמורים למעלה מ-33 אלף סרטים מישראל ומהעולם.

מדי קיץ מתקיים בסינמטק פסטיבל הקולנוע הבינלאומי של ירושלים – חגיגת הקולנוע הגדולה והיוקרתית בישראל, בהשתתפות כ-70 אלף מבקרים ומאות בכירים ויוצרים מתעשיית הקולנוע מהארץ ומחו״ל.
בחנוכה, עורך הסינמטק באווירת חג ססגונית את פסטיבל הקולנוע היהודי הבינלאומי, בהשתתפות כ- 20 אלף מבקרים מישראל ומחו״ל.

הסינמטק ממוקם בחלק העליון של בריכת הסולטן, ממנו נשקף נוף מרהיב של חומות העיר העתיקה, אתרים היסטוריים חשובים וקרבה לאטרקציות פופולריות בעיר.
טלפון: 02-5654333 / קופות: 9377*
כתובת: דרך חברון 11, ירושלים
אתר אינטרנט: www.jer-cin.org.il
ימים ושעות פעילות: הסינמטק פתוח 7 ימים בשבוע. קופות הסינמטק פתוחות בכל יום מהשעה 10:00. ההקרנות מתקיימות בשעות שונות של היום, יש להתעדכן מול אתר האינטרנט.
נגישות לבעלי מוגבלויות: חניה מיוחדת בקרבת הסינמטק בהצגת תו נכה.

 

בוגרי העברית זכאים להנחה בגובה 145 ₪ על מנוי שנתי, 10% הנחה על סדרות קורסים של סינמטק ירושלים ו-10% הנחה על שידור ישיר של האופרות מניו יורק. ההנחה היא בהצגת כרטיס בוגר.

 

 

קראו פחות