10% הנחה על הופעות תזמורת הבארוק ירושלים

The Baroque Orchestra

 

תזמורת הבארוק ירושלים, שתוארה כ"אם כל הרכבי הבארוק בישראל", היא התזמורת הראשונה בארץ המנגנת מוסיקת בארוק בכלי נגינה תקופתיים, בדרכי הביצוע ובטכניקות הנגינה שהיו נהוגות באותם הימים. התזמורת נוסדה בשנת 1989 על ידי נגן הצ'מבלו והמנצח פרופ' דוד שמר, מנהלה המוסיקלי עד היום. החל משנת 2006 מכהן מאסטרו אנדרו פארוט מאנגליה כמנצח לשם כבוד של התזמורת.

התזמורת מקיימת סדרות קונצרטים ברחבי הארץ: באולם ימקא בירושלים, באולם צוקר שבהיכל התרבות בתל אביב ובאתרים שונים בחיפה. כמו כן מופיעה התזמורת בקונצרטים מיוחדים במסגרות שונות בהן פסטיבלים, סדרות קונצרטים ועוד. תכניות התזמורת מציגות את מיטב יצירות מוסיקת הבארוק והקלאסיקה המוקדמת, ממונטוורדי ועד באך, משיץ עד הנדל ומפרסל עד מוצרט. התזמורת שמה דגש גם על פעילות חינוכית ומקפידה לשלב כיתות אמן לסטודנטים, קונצרטים מודרכים לתלמידים וקונצרטי תלמידים במסגרות שונות.

בין אורחי התזמורת נמנים אמנים בולטים מאירופה ומארה"ב, מגדולי המבצעים של המוסיקה העתיקה בימינו, בהם:  אנדרו פארוט, רוברטו ג'יני, פיליפ פיירלו, מיכאל שניידר, ג'ושע ריבקין, קתי דברצני, פיטר הארווי, וולטר רייטר, אלפרדו ברנרדיני, אנריקו אונופרי, כמו גם מיטב המבצעים הישראליים של מוסיקת הבארוק.

התזמורת מקיימת שני פסטיבלים ירושלמים: פסטיבל באך בירושלים שמתקיים מדי שנה סביב תאריך לידתו של י.ס באך בחודש מרץ ופסטיבל "פנטזיה קולית" – פסטיבל קיץ שמתקיים בכל שנה אי זוגית ונותן את מרכז הבמה לקול האנושי.

בוגרי האוניברסיטה העברית זכאים ל-10% הנחה בהזנת קוד קופון: HuBa

לפרטים ורכישת כרטיסים: http://www.jbo.co.il/ או חייגו 02-6715888

התעדכנו בלוח האירועים שלנו לקבלת קוד קופון עם הנחה גדולה יותר!

עיצוב: דריה כהן