אבי יולזרי - המומחים לקבלה ללימודים בחו״ל

Avi Yulzari - GMAT, GRE, TOEFL, IELTS, PTE, Duolingo, SAT, ACT, IMAT, BMAT
 

סיימתם את התואר באוניברסיטה העברית ועכשיו אתם חושבים על תואר בחו״ל? מצוין. אבל איך מגישים מועמדות שתגרום לאוניברסיטאות שמעניינות אתכם להבין שאתן ואתם המועמדות והמועמדים שהכי מתאימים להן? הרי יש מעט אוניברסיטאות טובות והמון מועמדות טובות. בקיצור, כדי להתקבל לאוניברסיטאות הטובות ביותר לא מספיקים הנתונים הטובים ביותר - צריך לדעת איך להוציא מכם מועמדות מעולה, וזה מה שאנחנו, הצוות של אבי יולזרי, יודעים לעשות הכי טוב. 

עם למעלה מ 20 שנות נסיון ומסעות הוראה ברחבי העולם, אבי יולזרי עזר לאלפים של מועמדות ומועמדים לעבור בהצלחה את מבחני המיון בדרך אל התואר הנכסף. בין המבחנים שאבי והצוות שלו מכינים אליהם תמצאו את GMAT, GRE, TOEFL, IELTS, PTE, Duolingo, SAT, ACT, IMAT, BMAT ועוד ועוד ועוד. גם אם בפעם האחרונה שלמדתם מתמטיקה או אנגלית אהוד אולמרט היה ראש עיריית ירושלים, אנחנו נדע לכוון אתכם לציון שאתם צריכים. אבל מבחנים זה רק חלק קטן מתהליך הקבלה. עכשיו צריך להוציא מכם את הסיפור האישי שלכם ולהציג אותו בצורה הטובה ביותר, וגם את זה אנחנו עושים הכי טוב שיש. 

עם למעלה מ 25 שנות נסיון ומומחיות בגישה בין-תרבותית, מנהלת שירותי היעוץ שלנו אהרונה משכיל היא יועצת האפליקיישן מספר 1 בישראל. במשך למעלה מ 20 שנה היא ניהלה את קרן פולברייט / EducationUSA-Israel, מרכז הייעוץ הרשמי של שגרירות ארצות הברית, המייעץ לסטודנטים לקבלה ללימודים גבוהים בארצות הברית. לאהרונה התמחות בתחום ההשכלה הגבוהה הבינלאומית, תוך היכרות מעמיקה של עולם האקדמיה הישראלי והאמריקאי. לאורך השנים סייעה אהרונה לאלפי ישראלים להציג בהצלחה מועמדות ללימודים בחו״לֹ.  

בקיצור, אבי יולזרי הוא one-stop-shop ייחודי בישראל בכל האמור בתהליך הקבלה ללימודים בחו״ל. אנחנו עוזרים ללקוחותינו בכל מה שצריך - יעוץ הכנה למבחני המיון הרלוונטים, איתור והגשה למלגות רלוונטיות, מחקר ובחירת האוניברסיטאות ותכניות הלימודים המתאימות, ניסוח application essays שיוציאו מכם את המיטב ועוד. נשמח לדבר אתכם כדי לבדוק איך אנחנו יכולים לקדם את המועמדות שלכם ללימודים באוניברסיטה עליה אתם חולמים ולהפוך את המועמדות לקבלה ולהודעות ווטסאפ מרובות לבבות וסימני קריאה. 

ההטבה לבוגרי האוניברסיטה העברית כוללת:

  • שיחת יעוץ חינם
  • הנחה מיוחדת של 15% לבוגרי העברית
לחצו כאן כדי לקבוע שיחת יעוץ חינם ולקבל את ההטבה
לקבוצת הפייסבוק לימודים בחו״ל