15% הנחה על איור אקדמי

Netta Kasher - Academic Illustrations

 

נטע היא בוגרת החוג לביולוגיה באוניברסיטה העברית ועובדת מאז 2015 כמאיירת מדעית: במעבדה לאבולוציה התפתחותית של פרופ' אריאל צ'יפמן מהאוניברסיטה העברית וכמאיירת עצמאית שעבדה עם חוקרים מתחומי מחקר מגוונים ומאוניברסיטאות ומוסדות מחקר בארץ ובעולם. 

מהאוניברסיטה העברית עבדה עם פרופ' דרור הבלנה ופרופ' יוסי הלר (אקולוגיה, אבולוציה והתנהגות), פרופ' יעקב נחמיאס (ביולוגיה תאית והתפתחותית), פרופ' מיכאל ברנדייס (גנטיקה), פרופ' אורן רם (כימיה פיזיקלית), ד"ר נורית ארגוב (מדעי בע"ח), ד"ר נמרוד שוורץ (מדעי הקרקע והמים), ד"ר נדב קשטן, פרופ' עודד שוסויוב, ד"ר שי קובו וד"ר תמר פרידלנדר (מדעי הצמח), ד"ר חיים גרפינקל (מדעי כדה"א), ד"ר לינדה יעקב-שדה ופרופ' תמר זילבר (מנהל עסקים), פרופ' גיל קלעי (מתמטיקה), פרופ' צבי באוטס (נוירוביולוגיה), פרופ' גד יאיר (סוציולוגיה ואנתרופולוגיה) וד"ר גל קלמר (רפואת סוסים).

איוריה פורסמו בזו'רנאלים כמו BMC Evolutionary Biology, Communications Biology, eLife, Global Change Biology, New Zealand Veterinary Journal, Scientific American ועוד. בנוסף, עבדה עם גן המדע ע"ש קלור במכון וייצמן למדע ועם מוזיאון בית אוסישקין של החברה להגנת הטבע. 


בוגרי האוניברסיטה העברית זכאים להנחה של 15% לאיור אקדמי, יש לשלוח בבקשה צילום של כרטיס בוגר.


על מנת להפוך את הרעיון שלכם לאיור מקצועי שיעצים את התוכן וישפר את הבנת קהל היעד את המחקר, עליכם לעקוב אחרי השלבים הבאים:

  1. להיכנס לפורטפוליו של נטע בכתובת https://dribbble.com/Netta ולוודא שאתם מתחברים לסגנון האיורי שלה שהוא מודרני, מינימליסטי ואינפוגרפי.
  2. להכין סקיצה פשוטה (נטע מבינה טרמינולוגיה מדעית ואקדמית אז האובייקטים יכולים להיות מצוינים כטקסט בלבד או בצורה מאד סכמתית) בפורמט של ai, pdf, ppt או לשלוח סריקה של סקיצה מצויירת בעיפרון. אפשרות נוספת היא לשלוח טקסט תיאורי ומפורט של האיור. המייל של נטע הוא netta.kasher@mail.huji.ac.il תרגישו חופשי בבקשה לשלוח לה גם רפרנסים נוספים כמו תמונות או טקסט שאתם חושבים שיוכלו לעזור לה להבין יותר טוב איך האיור צריך להיראות. בנוסף, אל תשכחו לציין אם יש העדפה לשימוש בצבעים ספציפיים או דרישות של הז'ורנאל (כמו מימדים, פונט, פורמט וכו') וכמובן דד-ליין.
  3. לאחר שנטע תקבל את כל הקבצים ותבין בדיוק את האיור אליו אתם מתכוונים, היא תעריך את השווי של הפרויקט ותיתן לכם הנחה של 15%. בד"כ המחירים נעים בין 300-900 ₪ ותלויים במורכבות של האיור ובמסגרת הזמן. ניתן לשלם לה כספקית של האוניברסיטה העברית או באופן פרטי בהעברה בנקאית או דרך PayPal.
  4. לאחר שתאשרו כי המחיר מקובל עליכם, נטע מיד תתחיל לאייר מחדש את הסקיצה ששלחתם או את הטקסט בצורה מקצועית ומלאת-סטייל :)