צאו לים עם Sea-Gal ומגוון הנחות לבוגרי העברית

SEA-GAL - מועדון היאכטות וקורס סקיפרים

 

הצטרפו למשפחת הסקיפרים הגדולה בישראל ב-Sea-Gal מועדון היאכטות הגדול בישראל מועדון שייטים מקצועי, הפלגות חברים ומועדון עסקים.

Sea-Gal מועדון היאכטות הישראלי הוקם בשנת 1992 והיה תוך זמן קצר לביתם של השייטים בישראל. מועדון היאכטות נמצא במרינה בהרצליה. כאן, מול הים, שוכנות כיתות הלימוד ולצדן צי יאכטות - הצי המפורסם של Sea-Gal.

בעזרת צוות מדריכים מקצועי ומסור, יאכטות חדישות וציוד שייט מובחר, הפכו במשך השנים מאות סקיפרים את חלום ההפלגה שלהם למציאות מרתקת. ב Sea-Gal הם מצאו בית לכל דבר: עם צוות מיומן המקדיש את כל כולו לתחום ועם אהבה גדולה לים ולמפליגים בו. כאן נמצא גם מועדון השייטים המפורסם – מקום הבילוי האולטימטיבי לסקיפרים, בני המשפחה, חברים ולכולם.. למועדון השייטים באים כדי ליהנות מכוס בירה לפני ואחרי הפלגה, לעדכן ולהתעדכן ולצחוק כמה שרק אפשר.

מועדון היאכטות הישראלי מציע מגוון שירותים רחב לאוהבי ים ובמיוחד לבוגרי האוניברסיטה העברית:

 • בית ספר לשייט: קורס משיטי יאכטות / סקיפרים - לקבלת רישיון משיט יאכטה.
  בוגרי העברית זכאים ל-15% הנחה על קורס "משיט 30" והנחות קבוצתיות נוספות
   
 • מועדון שייט: לא צריך לקנות יאכטה כדי ליהנות מקסמו של הים. Sea-Gal - מועדון היאכטות פותח בפניך דלת לעולם של חוויות והנאות חיים - עולם של שייטים. חברי המועדון נהנים מהפלגות בארץ ובעולם, סדנאות מקצועיות, תחרויות שיט, מועדון לקשרים עסקיים ועוד. מועדון השייט הוא בראש ובראשונה מועדון של חברים, שאוהבים לאכול ביחד, לשתות ביחד וכמובן להפליג ביחד. השייטים הם עם  שאוהבים את החיים ויודעים ליהנות מהם, ועדיף להנות ביחד.   ל-Sea-Gal צי יאכטות רחב המאפשר לחברי המועדון ליהנות ממגוון רחב של הפלגות איכותיות על יאכטות חדישות, מרווחות ומאובזרות בכל הציוד הדרוש להפלגה מפנקת.
  בוגרי העברית זכאים ל-10% בהרשמה לשנה או ל-25% הנחה בהרשמה לשנתיים על מגוון רחב של מסלולים
   
 • השכרת יאכטות לכל אירוע או חגיגה: השכרת יאכטות יוקרתיות להפלגות וארועים פרטיים. אתם תבחרו את החגיגה, אנו נדאג לכל השאר. ניתן לשכור קאטמרן או מפרשית, לשעתיים או שלוש או יותר. יאכטה להשכרה - עם חברים או משפחה, הפלגה רומנטית, ימי הולדת, ימי גיבוש/כיף לעובדים או סתם הפלגה ללב ים, בלי שום סיבה.
  בוגרי העברית זכאים ל-25% הנחה בהשכרת יאכטה!
   
 • מועדון לקשרים עסקיים: מועדון ליצירת קשרים עסקיים בין חברי מועדון היאכטות. אמור לנו מי הלקוחות והקשרים שאתה מעוניין ליצור ואנו נחפש אותם עבורך בקרב חברי המועדון. מועדון העסקים הוא מועדון ליצירת קשרים עסקיים בין חברי מועדון Sea-Gal רבים מקהילת השייטים הינם אנשי עסקים או בכירים בחברות מובילות במשק. מועדון העסקים Sea-Business יפגיש בינך לבין אותם חברים בהפלגות משותפות ומפגשים עסקיים של תוכן ו-NETWORKING שיוכנו ויועברו על ידי חברות וגופים מובילים במשק הישראלי.
  בוגרי העברית זכאים ל-5% הנחה על הצטרפות למועדון
   
 • ועוד...!

לקבלת פרטים למועדון השייט:
https://dms.page.link/5ZyM

פרטים עבור קורס סקיפרים:
https://dms.page.link/fKDL

השכרת יאכטות:
https://dms.page.link/9NHU

ליצירת קשר באתר החברה:
https://www.sea-gal.co.il/home/doc.aspx?mCatID=67

ליצירת קשר בטלפון: 1700-700-058

* ההנחה היא בהצגת כרטיס בוגר של האוניברסיטה העברית