מרכז העברית הכשרת מנהלים

HUJI Directors Center - Cohort 1


בין מטרות ארגון הבוגרים להנגשה של גוף הידע הנרחב אשר נוצר במסגרת הפעילות האקדמית, המקצועית וההעשרתית לכלל קהילת האוניברסיטה והחברה, אנו פועלים כל העת לגיבוש שיתופי פעולה הדוקים לחיזוק תפיסת Lifelong Learning אותה אנו מקדמים עבור חברי הקהילה לאורך כל שלבי החיים. 

אנו מברכים על שיתוף הפעולה עם העברית הכשרת מנהלים, המרכז להכשרה, קידום ופיתוח של מנהלים מענפים שונים במשק הישראלי באוניברסיטה העברית. המרכז עוסק בהכשרות ופיתוח מקצועי במגוון תחומים ניהוליים: הכשרת דירקטורים, הכשרת ופיתוח מנהלים בעולמות הפיננסיים, העסקיים, המשפטיים, הטכנולוגיים ועוד. תוכניות ההכשרה למנהלים במרכז מותאמות למנהלים המעוניינים לקבל כלים פרקטיים וחדשנים התורמים לחשיבה יצירתית במטרה להזניק את הקריירה האישית והניהולית שלהם ולהישאר מעודכנים בעולמות התוכן הדינמיים שיוצרת סביבת העבודה המשתנה. הקורסים במרכז מועברים על ידי מרצים בכירים מבית הספר למנהל עסקים המכהנים בעמדות מפתח בדירקטוריונים המובילים בארץ, והן על ידי המנכ"לים המובילים במשק ויושבי ראש הדירקטוריונים הבכירים בישראל.
קורס הדירקטורים הבכיר של העברית הכשרת מנהלים מהווה את תכנית הדגל של המרכז. הקורס מכשיר מנהלים מתחומים מגוונים לכהן בתפקידי דירקטור בחברות ציבוריות, פרטיות, ממשלתיות ובארגונים גדולים. בוגרי קורס הדירקטורים יקבלו תעודת דירקטור מבית הספר למנהל עסקים באוניברסיטה העברית, רישום במאגר הדירקטורים של האוניברסיטה העברית והצטרפות למועדון הדירקטורים היוקרתי של האוניברסיטה העברית המונה בכירים בכלכלה הישראלית ופלטפורמה ליצירת קשרים ומינוף של הקריירה.

עם סיום הלימודים בקורסים המוצעים במרכז העברית הכשרת מנהלים, אנו מזמינים אתכם להיות בקשר שוטף עם ארגון הבוגרים, להתעדכן בכל החדשות והיתרונות בהיותכם חלק מקהילת האוניברסיטה הרחבה, ליהנות מהזדמנויות, פיתוח קשרים עם חברות וחברי קהילה נוספים ולקחת חלק בפעילות הארגון עבור קהילת הבוגרים והאוניברסיטה. בין הבוגרות והבוגרים המובילים שלנו, ישנם רבים הפעילים בקבוצות חשיבה, פורום בוגרים מובילים וחברי חבר נאמנים של האוניברסיטה ונשמח לראותכם פעילים ומחוברים.

אנא מלאו את פרטיכם בטופס להלן ואנו נשמח לשמור עמכן ועמכם על קשר, לעדכן ולהציע לכם לקחת חלק בעשייה.

מוזמנים להישאר מעודכנים ולעקוב אחר עמוד הפייסבוק של המרכז או ליצור קשר בטלפון: 02-588-3077